Tatil dönüşü NG Güral Afyon’a uğramadan geçmeyin

Tatil dönüşü NG Güral Afyon’a uğramadan geçmeyin

1.018 views
0
PAYLAŞ

Güneyde keyifli bir tatil geçirdikten sonra yol yorgunluğunu atabileceğiniz, dinlendirici bir durak arıyorsanız, NG Güral Afyon Wellness & Convention sizi bekliyor. NG Güral Afyon, sağladığı olanaklarla tatilden tam anlamıyla dinlenmiş olarak dönmenizi sağlıyor.

NGGuralAfyon_ D3X_2406_800x533

Yaz tatiline arabayla çıkanlar, en çok dönüş yolunda geçirilen uzun saatlerden yakınır. Artık yol yorgunluğunu unutmak ve tatilinizi keyifli bir molayla tamamlamak için aradığınız her şey NG Güral Afyon Wellness & Convention’da var. NG Güral Afyon’da yol yorgunluğunu unutmakla kalmayıp, yenilendiğinizi ve arındığınızı hissedeceksiniz.

Çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve eğlence merkezi bulunan NG Güral Afyon Wellness & Convention, ayrıca 9.500 m2’lik termal SPA merkezine sahip. Aliva Spa merkez içerisinde termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler (Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi ve dinlenme alanları, sauna, buhar odası, macera duşları ve su kaydırakları)

Ayrıca tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahası, kaydıraklı çocuk havuzları da otelin sunduğu imkanlar arasında.

NG Güral Afyon’da geçireceğiniz birkaç günle evinize daha dinç ve dinlenmiş bir şekilde dönebilirsiniz.

NG Hotels & Resorts hakkında:

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da NG Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da NG Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açan NG Hotels & Resorts, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı.

Türkiye’nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels & Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam ediyor. Zincirin üçüncü halkası olan NG Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Güral Afyon, 5 kalite belgesine birden sahip oldu. NG Hotels & Resorts, ileriki dönemlerde ise farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN