Siz hala yazlığınıza karar vermediniz mi?

Siz hala yazlığınıza karar vermediniz mi?

617 views
0
PAYLAŞ

Emlak arama motorları arasındaki lider markalardan emlakjet.com, yaz mevsimini kendi evinde geçirmek isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor. Site üzerindeki 10 binden fazla yazlık seçeneği, yazlık almak isteyen yatırımcıları bekliyor.

DSC_0390_800x531

Türkiye’nin lider emlak arama portallarından emlakjet.com, yazın iyice kendini gösterdiği şu günlerde yazlık almak isteyenlere 10 binin üzerinde seçenek sunuyor. Yatırımcılar, aradıkları fiyat aralığı ve ödeme koşullarındaki yazlıkları, site üzerinden kolayca bulabiliyor.

emlakjet.com’da 50 bin TL’den 2,5 milyon TL’ye kadar uzanan bir fiyat aralığında yazlık bulmak mümkün. Ayrıca 1 haftadan 12 aya kadar varan süreler için de yazlık kiralanabiliyor.

emlakjet.com’dan, yazlık alacaklara tüyolar

emlakjet.com Kurucu ve Genel Müdürü Okan Arı, emlakjet.com’un çalışma prensibi olarak kesintisiz hizmet, kusursuz teknolojik altyapı ve yüksek müşteri memnuniyetini temel aldıklarını belirtirken, “binlerce üyesi olan bir emlak portalı olarak ilkeli, dürüst ve yatırımcıya istediğini veren bir anlayışla çalışıyoruz” dedi. Arı ayrıca, yazlık sezonunun açıldığı ve yazlık satışlarının yükseldiği şu günlerde yazlık yatırımı yapacak olanlara da bazı tavsiyelerde bulundu.

Yazlık seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerin başında, gerektiğinde elden çıkarabilme imkanının geldiğini belirten Arı, “yazlık seçimi yaparken sadece içinde oturacağımız dönemi değil gerektiğinde gayrimenkulümüzü satabilme olanağımızı da dikkate almalıyız” diye konuştu. Dikkat edilmesi gereken diğer noktaların ise, yıllık aidatlar, sosyal olanaklar ve yılın her döneminde oturma imkanı olduğunu belirten Arı, “Yazlık yatırımı yapmak sadece kendimize yazın oturacak bir ev almak değil, bunun çok ötesinde bir tercihtir. Yazımızı geçireceğimiz konut, bütün bir yıl boyunca iş, aile ve sosyal yaşamımız üzerinde belirleyicidir” şeklinde konuştu.

Alanında lider emlak arama portalı: emlakjet.com

Türkiye’nin lider gayrimenkul arama motorlarından biri olan emlakjet.com, yatırımcıların internetteki en uğrak adreslerinden biri konumunda bulunuyor. Gayrimenkul alıcı ve satıcılarını bir araya getiren site, bünyesinde bulundurduğu yüz binlerce emlak seçeneğiyle aradığınız gayrimenkulü en kolay ve etkili yoldan bulmanıza olanak tanıyor.

Çeşitli arama seçenekleri sayesinde farklı yatırım ve emlak türlerinin kolayca bulunabilmesini sağlayan emlakjet.com’da bulunan “satılık”, “kiralık” ve “kat karşılığı” gibi kategoriler, tercih ettiğiniz yatırım modelinde kolayca arama yapmanızı bulunuyor.

Her emlak türünde arama yapabilme olanağı

Yatırımcılar tarafından en fazla tercih edilen emlak arama siteleri arasında yer alan emlakjet.com’da birçok farklı emlak türünde rahatlıkla arama yapılabiliyor. Site üzerinde, daire, villa, yazlık, dükkan, arsa, otel, bina ve daha birçok gayrimenkul türünde arama yapmak mümkün.

emlakjet.com’un yatırımcılara sunduğu bir diğer avantaj ise, anlık fırsatları kullanıcılarıyla buluşturması. Site, fiyatı düşen gayrimenkuller konusunda kullanıcılarını bilgilendirerek, yatırımcılara kısa süreli fırsatlardan faydalanma olanağı veriyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN