“Saksı Olmanın Faydaları” TV’de ilk kez D-Smart’ta

“Saksı Olmanın Faydaları” TV’de ilk kez D-Smart’ta

798 views
0
PAYLAŞ

Arkadaşları tarafından benimsenmeyen ve alay konusu edilen Charlie’nin, liseye geçişiyle birlikte edindiği yeni arkadaşlarıyla gerçek dünyayı tanımaya başlamasını konu alan “Saksı Olmanın Faydaları” (The Perks Of Being A Wallflower), 29 Haziran Cumartesi saat 21.00’da TV’de ilk kez D-Smart 5. kanal Smart SineGold ve HD keyfiyle Smart SineGold HD’de izleyiciyle buluşacak.

THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, izleyicilerine sinemanın her türünden en yeni ve seçkin örnekleri TV’de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

Bir gencin arkadaşlarıyla birlikte yaşamı keşfedişinin hikayesi…

Charlie, arkadaşları tarafından daima küçümsenen ve görmezden gelinen, kendi dünyasındaki kişisel sorunlarıyla boğuşmakta olan sorunlu bir gençtir. Gerek sınıf gerekse okul arkadaşlarının acımasızca alay ettiği Charlie, en yakın arkadaşının intihara teşebbüs etmesiyle iyice dibe batar.

Aynı sene başladığı lisede tanıştığı iki kardeş Sam ve Patrick’in kendisini arkadaş olarak kabul etmeleri başlarda imkansız gibi görünse de, üçlü kısa zaman içinde yakın arkadaş olur. İki kardeş, son derece çekingen bir genç olan Charlie’yi uyandırıp ona hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Charlie, her daim bir kenarda beklemekte olan çocukluk travmasıyla baş etmeye çalışacak; Sam ve Patrick aracılığıyla gerçek dünyayı tanımaya başlayacaktır.

Amerikalı romancı Stephen Chbosky’nin kendi kitabından sinemaya uyarladığı film, ilgi çekici bir büyüme hikayesi. Filmin başrollerinde “We Need To Talk About Kevin”deki başarılı performansıyla ismini duyuran son dönemin en yetenekli genç oyuncularından Ezra Miller, Logan Lerman ve Harry Potter serisinin yıldızlarından Emma Watson bulunuyor.

Film                                                                         Tarih            Saat                                                  Kanal   

Saksı Olmanın Faydaları (TV’de ilk kez) 29 Haziran 2013 21.00  Smart SineGold / Smart SineGold HD

 

“Saksı Olmanın Faydaları” (The Perks of Being A Wallflower) – Künye

Yönetmen: Stephen Chbosky

Oyuncular: Logan LermanEzra MillerPaul Rudd, Emma Watson

Yapım Yılı: 2012

Tür: Drama

Ülke: ABD

Konu: Arkadaşları tarafından alay konusu edilen ve en yakın arkadaşının intihar teşebbüsü ile iyice dibe vuran Charlie liseye başlar ve orada edindiği yeni arkadaşları Sam ve Patrick ile gerçek hayatı tanımaya doğru yol alır.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN