Okan Bayülgen’in fotoğraf sergisi Meydan Ümraniye’de

Okan Bayülgen’in fotoğraf sergisi Meydan Ümraniye’de

1.339 views
0
PAYLAŞ

Okan Bayülgen’in fotoğraf sanatçısı kimliğiyle hazırladığı “Kadınlar ve Kuaförler”  adlı fotoğraf sergisi 1 Haziran – 15 Haziran tarihleri arasında; Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşuyor.

GÖRSEL_1Okan Bayülgen’in “Schwarzkopf Professional” sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Kadınlar ve Kuaförler” fotoğraf sergisine ilham veren duyguyu özetle şöyle açıklamış;“Yaşlandım, saçlarımı boyatmaya başladım. Saçlarım çok erken ağarmıştı, bir oyun nedeniyle saçlarımı boyatmam gerekti. Kadın kuaförlerine gitmeye başladım ve bu kadın dünyasını tanıdım. Bir profesyonel hizmetle, kadın arasındaki ticareti aşan, bağımlılık yapan, tılsımı anladım” diyor ve soruyor “ objektifim benim anladığım bu gerçekleri yakalayabilecek miydi?”  

Son nokta; doğal olanın “bir sırrı saklamak” olduğunu bununda kimi profesyonellerin ve profesyonel ürünlerin katkılarıyla mümkün olabildiği …

İşte bu çok özel Fotoğraf Sergisi Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde 15 Haziran’a kadar Ümraniyelileri ve tüm Anadolu Yakasında yaşayanları buluşturuyor.

AVM MÜDÜRÜ SELÇUK KOÇAK__451x600

 Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi Müdürü Selçuk KoçakMeydan Ümraniye olarak özel bir fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyoruz. Okan Bayülgen’e, değerli kuaförlere ve Schwarzkopf Professional’a da sponsor olarak destek verdiği için teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN