“Mutluluğun Fotoğrafları”

“Mutluluğun Fotoğrafları”

1.232 views
0
PAYLAŞ

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri’nin Fotopya ve Yaratıcı Çocuklar Derneği işbirliği çerçevesinde bu yıl ilk kez düzenlediği, “Gülümseten Kareler” isimli ulusal fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.

Ortaokul Öğrencileri Kategorisinde Safiye Büşra Toraman 1., Nida Nur Gencer 2., Dağlar Umut Ayrancıoğlu 3. olurken, Mercan Turan ve Duru Erden Mansiyon Ödülü kazandı.  

1.emresoyturknetli

Lise Öğrencileri Kategorisinde ise Elif Gönüllü 1., Gizem Şenışık 2. ve Eda Nur Keleş 3. oldu. Aynı kategoride Aleyna Kıraslan ve Çağatay Engin’in eserleri Mansiyon Ödülü’ne layık bulundu.

 

“Gülümseten Kareler” yarışmasının Yetişkinler Kategorisinde ise Emre Soytürk 1., Mine Ertuğrul 2., Mürsel Yağcıoğlu 3. olurken, bu kategorinin Mansiyon Ödüllerini de Hatice Karakan ve Cüneyt Çelik aldı. Dereceye giren isimler, düzenlenen bir törenle, toplam değeri 20.bin TL’nin üzerinde olan Media Markt’tan Hediye Çekleri kazandılar.

2 mine ertugrul gulumseten kareler orjinal boyut netli

Ünlü fotoğraf sanatçıları İbrahim Zaman, Nadir Ede, Murat Şen, Ozan Bilgiseren gibi isimlerin yanı sıra Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Ilıcak, Yaratıcı Çocuklar Derneği Yürütme Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, Yaratıcı Çocuklar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Didem Çapa ve Fotopya Fotoğraf Sanatı Portalı Genel Koordinatörü Akın Mısırlıoğlu’nun da katılımıyla kazananlara ödülleri takdim edilmiştir.

Gizem SENISIK netli

Yarışmada dereceye giren fotoğraflar Haziran ayında İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan Optimum Outlet’lerde sergilenecek.

“Gülümseten Kareler” fotoğraf yarışması ile Optimum Outlet, insanları hayatın zorluklarından biraz da olsa kurtarırken, yaşamda güzelliklerle dolu çok fazla şey olduğunu da hatırlatmayı amaçlıyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN