London Business School Öğrencilerinden sahibinden.com’u ziyaret

London Business School Öğrencilerinden sahibinden.com’u ziyaret

644 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin en büyük internet şirketlerinden sahibinden.com, London Business School MBA programı öğrencilerini Ataşehir’deki ofisi Sahiplex’te ağırladı. sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, öğrenciler Sahiplex’i gezerek, şirket çalışanlarıyla sohbet imkanı buldu. Gezinin ardından bir sunum gerçekleştiren Ertaş, Türkiye’de Internet ve e-ticaret sektörünün gelişimi, şirketin pazara yönelik stratejileri ve sektördeki yerini öğrencilerle paylaştı.

 

 

London Business School MBA programına devam eden 70 i aşkın öğrenci, değişmekte olan Türkiye pazarında iş potansiyeli teması çerçevesinde katıldıkları İstanbul gezisi kapsamında, Türkiye’nin büyüyen ekonomisi ve gelişen iş hayatını incelediler. London Business School Akademi Profesörü Emre Özdenören ve Profesör David Faro’nun öncülüğünde Türkiye’ye gelen öğrenciler, bir hafta boyunca farklı sektörlerden Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle görüştü. Öğrenciler bu etkinlik kapsamında, sektör profesyonellerinin deneyimlerini ilk ağızdan dinleyerek, çeşitli departmanlardan bilgi aldı. Böylece kendi ilgi alanlarına uygun sektörlerde farklı kültürlere tanışma ve yeni iş olanaklarını da değerlendirme fırsatı buldu.

 

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. 295 çalışanı, ayda 28 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 3 milyarı aşkın sayfa görüntülemesi, 3 milyon aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle sahibinden.com Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN