Lebron James’in basketbol tutkusu D-Smart’ta

Lebron James’in basketbol tutkusu D-Smart’ta

596 views
0
PAYLAŞ

Dünyanın en üst düzey basketbol ligi NBA’in tarihindeki en iyi oyuncularından LeBron James’in basketbol serüvenini anlatan “Bir Oyundan Fazlası” (More Than A Game), TV’de ilk kez 7 Haziran Cuma saat 19.20’de D-Smart 5. kanal Smart SinePlus ve HD keyfiyle Smart SinePlus HD’de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, her türden en yeni ve seçkin sinema ve televizyon yapımlarını izleyicilerine TV’de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

more_than_a_gameYaşayan bir NBA efsanesi LeBron James…

“Bir Oyundan Fazlası”, NBA takipçilerinin “bu oyunu seviyorum!” deyişlerinin, 10 yıldan uzun bir süredir sebeplerinden biri olan LeBron James’in lise yıllarında başlayan basketbol tutkusunu ekrana getiren bir belgesel çalışma.

Genç yaşlarında kırdığı bir çok rekor ve günümüzde de gösterdiği üstün performansla, sadece NBA’nın değil, spor tarihinin de öne çıkan isimlerinden biri olan LeBron James’in şöhrete giden yolda yaşadıkları, Ohio’da birlikte liseye gittiği dört yetenekli arkadaşının hikayesiyle birlikte anlatılıyor.

Film                                                                   Tarih                         Saat                                                    Kanal   

Bir Oyundan Fazlası (TV’de ilk kez) 7 Haziran 2013         19.20       Smart SinePlus / Smart SinePlus HD

 

“Bir Oyundan Fazlası” (More Than A Game) – Künye

Yönetmen:  Kristopher Belman

Oyuncular:   LeBron James, Dru Joyce, Romeo Travis

Yapım Yılı: 2008

Tür: Belgesel – Spor

Konu: NBA tarihinin en iyi oyuncularından bir tanesi olan Lebron James’in lise yıllarından başlayan basketbol tutkusu anlatılıyor. James ve dört yetenekli arkadaşının Ohio’daki liseden şöhrete giden yolda yaşadıkları ekranlara geliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN