Keşif, adrenalin ve makinelerin büyüleyici dünyası D-smart’ta

Keşif, adrenalin ve makinelerin büyüleyici dünyası D-smart’ta

709 views
0
PAYLAŞ

D-Smart takipçileri, otomobillerin hızlı dünyasına, çığır açan yeni teknolojilere ve büyük mühendislik girişimlerine dair aradığı her şeyi, 2 Temmuz 2013 tarihinden itibaren ekranların en baş döndürücü kanalı olacak “Discovery Turbo Xtra HD”de bulacak.

4_800x559

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, kaliteli ve zengin yayın politikasını ekranlara taşıyan; teknolojinin günümüzdeki en gözde, keyifli seyrini yaşatan HD kanal sayısını, en popüler kanalları bünyesine katarak artırıyor.

Turbo süratinde bir yaşam!

Hayatını hızlı şeridin adrenaliniyle yaşayan her yaştan insanın aradığı her türden içeriği sunacak olan Discovery Turbo Xtra HD, 2 Temmuz’da D-Smart 57. Kanalda izleyicilerle buluşacak.

 

Birçok insanın hayatındaki en büyük tutkulardan biri olan motorlu araçlara ve onların kusursuzlukla işleyen mekanik dünyasına, insan eliyle yaratılan, her biri inanılması güç mühendislik projelerden dünyayı değiştiren çığır açıcı teknolojik ilerlemelere ve ateşli silahlara dair merak edilen her şey, Discovery Turbo Xtra HD ile ekranlara taşınıyor.

 

Makinelerin büyüleyici dünyasındaki son gelişmeleri düzenli olarak takip eden ve yaşamını teknolojik gelişmelerle senkronize sürdüren herkesin ilgisini çekecek içerikle dolu Discovery Turbo Xtra HD, eğlenceyle mekanik dünyanın büyüsünü birleştirerek yaşayan insanların vazgeçilmezi olacak.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN