“Dövme Kulübü” D-Smart’ta

“Dövme Kulübü” D-Smart’ta

1.327 views
0
PAYLAŞ

İlk kim yaptı? İnsanlar neden vücutlarını boyar? Kendine has bir gizemi olan dövme sanatını her yönüyle ekranlara taşıyacak olan “Dövme Kulübü”, 23 Haziran’dan itibaren her pazar saat 22.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart’ta ve HD keyfiyle Max Smart HD’de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, takipçilerine yaşamın her yönünden içeriği en zengin detaylarıyla sunmaya devam ediyor.

 dovmekulubulogo

Dünün marjinal modası, bugünün beden aksesuarı

Bir zamanlar sayıları oldukça az olan ve vücutlarını renk renk boyalarla süslemeyi kendini ifade yolu olarak gören insanlarda görülen dövmeler, bugün bir çok farklı kesimden bir çok insanın hayatına girmiş durumda. Peki bu değişim nasıl gerçekleşti? Kimler neden dövme yaptırır? Bu ve daha bir çok sorunun cevabı, İstanbul’un en iyi dövmecileri, teknikleri, tarzları, dövme meraklılarının hikayeleri, maceraları… Dövmeyle ilgili akla gelen her sorunun cevaplanacağı, her hikayenin anlatılacağı “Dövme Kulübü”, D-Smart ekranlarında.

Her bölümde birbirinden renkli karakterlere sahip çeşitli dövmecilerin ve dövme yaptırmaya giden sıradışı insanların yer aldığı programda, hem çizilen figürler, hem dövmelerin ardında yatan hikayeler, hem de uygulama teknikleri tam anlamıyla ‘masaya yatırılıyor’. Dövme Kulübü, dövmenin renkli dünyasını tanıyanların da, girmeye niyeti olanların da bakış açısını değiştirecek.

Program                                           Tarih                         Saat                                                 Kanal   

Dövme Kulübü                             Her pazar                  22.00               Max Smart / Max Smart HD

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN