Çocuklara karne sürprizi Winx perilerinden geldi

Çocuklara karne sürprizi Winx perilerinden geldi

661 views
0
PAYLAŞ

Okulların kapanmasına sayılı günler kala en güzel tatil hediyesi Adore Oyuncak’ın Türkiye’ye getirdiği Winx Club bebeklerinden geliyor. Panço mağazalarında satılan Winx Lisanslı ürünlerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Winx Flower Princess sadece 59,90 TL yerine 39,90 TL.

Yoğun bir eğitim-öğretim yılını geride bırakmamıza günler kaldı. Tüm çocuklar onları bekleyen tatil günlerinin heyecanını yaşamaya başladılar bile. Çocuklar tatili beklerken aileler de onlara karne hediyesi olarak ne alacaklarına karar vermeye çalışıyorlar.

İşte tam bu noktada çocukların ve ailelerin vazgeçemediği iki marka olan Adore Oyuncak ve Panço Mağazaları’nın işbirliği ile harika bir kampanya ortaya çıkıyor. Çocuklar için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Panço Mağazaları’ndan yapacağınız 100 TL ve üzeri Winx lisanslı ürün alışverişlerinde Winx Flower Princess sadece 39,90 TL.

Uzun saçları, parlak kanatları, birbirinden güzel kıyafetleri ve aksesuarları ile çocukların sevgilisi Winx Perileri Bloom, Stella, Layla, Flora, Miusa ve Tecna, yaz tatilinde de çocuklarınızı yalnız bırakmayacaklar.

Haziran ayı boyunca devam eden bu güzel kampanya sayesinde çocuklarınız için en güzel tatil hediyesini almış olacaksınız.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN