Bu Babalar Günü’nde onun için ‘bir iyilik’ yapın

Bu Babalar Günü’nde onun için ‘bir iyilik’ yapın

600 views
0
PAYLAŞ

Yeryüzü Doktorları, ‘Babalar Günü’nde herkesi, kahramanı olan babasını muhtaç olanla paylaşmaya davet ediyor.  Çocuğunun gözünde kahramanlaşan baba figürünü, muhtaç olan coğrafyalar ile paylaşma fikrinden doğan kampanya ile çocuklar babaları adına bağış yapabilecek. Babalara ise çocuğunun yaptığı iyilik için teşekkür edilecek.

gorsel (1)_642x600

Bu babalar Günü’nde kahraman babanızı, açlığın içine doğmuş bir erkek çocuğu ve tedavi olamadığı için babasına sarılamayan bir kız çocuğu ile paylaşmaya ne dersiniz?

Yeryüzü Doktorları, ‘iyiliği orada ve her yerde’ sürdürmek amacı ile Babalar Günü için bir kampanya başlattı. Gelin bu anlamlı günde babanız için bir iyilik yapın” diyen Yeryüzü Doktorları; “Bir babanın değerini en iyi onu hiç tanıyamamış çocuklar bilir… En zor günde yaslanacak omuz, en mutlu günde sarılacak kucaktır baba. Yuvanın direği, ailenin yegâne kahramanı… Savaşın, kıtlığın, felaketlerin kavurduğu coğrafyalarda; kahramansız, direksiz, dayanaksız büyür çocuklar. Gelin bu anlamlı günde babanız için bir iyilik yapın, babanız belki de hiç tanıyamayacağı bir çocuğun kahramanı olsun” diyor…

Babalar günü için yapılacak bağış SMS, e-posta ve özel grafik tasarımlı ‘Yeryüzü Babası’ beratıyla babalara ulaştırılacak. Kampanya kapsamında siz de babanız için bir iyilik yapmak isterseniz https://yyd.org.tr/tr/yardim-sepeti/product/73-babalar-gunu-hediyesi.html  adresinden online bağış yapabiliyorsunuz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN