Ayça şen bu hafta ‘dünya evi’nin rengarenk odalarinda

Ayça şen bu hafta ‘dünya evi’nin rengarenk odalarinda

816 views
0
PAYLAŞ

Sevilen radyo programcısı Ayça Şen’in hazırlayıp sunduğu “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, her çarşamba D-Smart’ta yayınlanmaya devam ediyor. Ayça Şen, meslekleri kendi tarzıyla yeniden keşfettiği programın 19. bölümünde, düğün sektörünü ele alıyor. “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, 5 Haziran Çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de.

 ortaya karisik 1

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart’ın sevilen programı “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, mesleklerin bilinmeyen yönlerini gün ışığına çıkarmaya devam ediyor. 5 Haziran Çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de yayınlanacak programın 19. bölümünde, radyonun eğlenceli ve renkli seslerinden Ayça Şen, mesleklerin gizli dünyasındaki macerasını sürdürüyor. Her gün karşılaştığımız ama üzerinde düşünmediğimiz olaylar, hayatlar… “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, çok bilinen mesleklerin hiç bilinmeyen yönlerini araştırıyor.

Ayça Şen düğün dernek aleminin harika dünyasında!

 

Ayça Şen ile Ortaya Karışık 5 Haziran Çarşamba yayınlanacak olan bölümünde düğün sektörünü ele alıyor. Yazın gelmesiyle birlikte düğün dernek sezonu hareketlendi. Neredeyse her hafta sonu, bir çok yerde şehri şenlendiren düğünler yapılıyor. Peki bu düğünleri kimler nasıl yapıyor? Gelinlikler kimlerin elinden çıkıyor, gelinlerin saçını ve makyajlarını kim yapıyor? Peki ya düğün davetiyeleri ve şekerler?… Ayça Şen bütün bu soruların cevabını bulmak için işin uzmanlarıyla konuşuyor. Yetmiyor, kendisine gelin başı ve makyajı yaptırıyor, ünlü modacı Zeynep Tunuslu’nun hazırladığı özel gelinliği giyiyor. Her zamanki gibi soruyor soruşturuyor, ortaya karıştırıyor ve cevaplarını izleyici ile paylaşıyor.

Sunuculuğunu Ayça Şen’in yaptığı programın yapımcılığını Ahmet Sönmez, yönetmenliğini ise Sevcan Tıknas üstleniyor. “Ayça Şen İle Ortaya Karışık”, her çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de ekrana geliyor. Kaçıranlar ya da tekrar seyretmek isteyenler ise programı her pazar saat 18.30’da yine aynı kanalda izleyebilir.

Program                                                                    Tarih                       Saat                           Kanal               

Ayça Şen ile Ortaya Karışık (19. Bölüm)       5 Haziran 2013          23.00                  Max Smart / HD

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN