‘Anladık Oldu Teşekkürler’ kıskançlık sınavında

‘Anladık Oldu Teşekkürler’ kıskançlık sınavında

619 views
0
PAYLAŞ

Salı ve perşembe akşamlarının vazgeçilmez kahkaha kaynağı D-Smart’ın flaş komedi dizisi “Anladık Oldu Teşekkürler”, 7. bölümüyle 25 Haziran Salı saat 21.30’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD keyfiyle Max Smart HD’de seyirciyle buluşacak.

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart’ta yayına giren ‘Anladık Oldu Teşekkürler’, kavramların altını üstüne getirdiği komedi performansıyla izleyicilerin salı ve perşembe akşamı vazgeçilmez eğlencesi olmaya devam ediyor.

Kıskançlığa yeni boyutlar katmanın zamanı geldi!

 

Kıskançlık herkesin zaman zaman yaşadığı bir duygu. İlk ikili ilişki ile yaşıttır kıskançlık. Kimisi kıskanmaktan kimisi kıskanılmaktan şikayet eder. Fakat konu bizim kahramanlarımız olduğunda işler biraz değişebilir. Herkes gibi değil onlar; kıskançlığın onların elinden çekeceği var.

Dizi                                                                          Tarih                 Saat                    Kanal                              

Anladık Oldu Teşekkürler (7. Bölüm)       25 Haziran 2013       21.30     Max Smart / Max Smart HD

Künye:

Yapımcı: Seray Sever, Hatice Soysev

Senarist: Yalçın Onur

Yönetmen: Sinan Kaçar

Oyuncular: Can Yücel Metin, Nefin Huvaj, Emre Şan, Fatih Özkan, Behre Övgü Özalp

Sunucu: Büşra Çam

Konu: Herkesin zaman zaman yaşadığı bir duygu kıskançlık. Fakat kıskananlar bizim kahramanlarımız olduğunda başa neler geliyor bu gece hepbirlikte göreceğiz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN