Anadolu’nun damak çatlatan lezzetleri Lokum.com ile sofralarda

Anadolu’nun damak çatlatan lezzetleri Lokum.com ile sofralarda

932 views
0
PAYLAŞ

Ramazan’da Anadolu’nun damak çatlatan lezzetleri Lokum.com ile sofralara taşınıyor. Lokum.com’da, Ramazan’a özel 5 farklı gurme paketi yer alıyor. Mehmet Yaşin’in seçtiği ürünlerle oluşturulan bu paketlerde tulum peynirinden kekikli Gemlik zeytinine, pastırmadan bez sucuğa, sızma zeytinyağından Beypazarı kurusuna kadar birçok Anadolu lezzeti bulunuyor. Ramazan’a özel paketler Lokum.com’da, yeni tatlar keşfetmek isteyen lezzet avcılarını bekliyor. Bu enfes paketler, çalışanlarına özel bir Ramazan hediyesi vermek isteyenler için de biçilmiş kaftan.

 Lokum.com_MehmetYasin_Ramazan

Ramazan’da iftar ve sahur sofralarına Anadolu’nun lezzetlerini taşımak isteyenlere Lokum.com, cazip paketler sunuyor. Gurme yazar Mehmet Yaşin tarafından seçilen ürünlerle oluşturulan, Ramazan’a özel 5 gurme paketi ile dilerseniz kendi sofranızı, dilerseniz sevdiklerinizin sofrasını donatabilirsiniz. Özel kutularıyla Lokum.com Ramazan paketleri; çalışanlarına, arkadaşlarına, ailesine ve tabii ki kendisine enfes armağanlar vermek isteyenleri bekliyor. Bu paketlerde, tulum peynirinden kekikli Gemlik zeytinine, pastırmadan bez sucuğa, sızma zeytinyağından ajvara, Osmanlı çileği reçelinden lokuma, Türk kahvesinden çeşit çeşit hurmalara kadar Anadolu’nun her köşesinden bir lezzet yer alıyor.

Lokum.com’un Ramazan paketleri Çay Keyfi, Sahur, İftariyelik, İftar ve Kallavi isimlerini taşıyor. Mehmet Yaşin’in seçtiği lezzetlerle oluşturulan uygun fiyatlı Ramazan paketlerinin içerikleri ise şu şekilde:

KALLAVİ PAKET: Bez Sucuk (250 Gr.), Tam Yağlı Edirne Klasik İnek Peyniri (650 Gr.), Karışık Lokum (500 Gr.), Peynir Dolgulu Kiraz Biberi (250 Gr.), Kazdere Naturel Sızma Zeytinyağı (500 Gr.), Ceviz Reçeli (10 adetlik), Beyorganik Ajvar – Acı (190 Gr.), Kallavi Kurabiye – Paket (135 Gr.), Kahve (250 Gr.), Burmalı Tatlısı (500 Gr.)

 

İFTAR PAKETİ: Mebrum Duble Hurma (300 Gr.), Kekikli Pul Biberli Gemlik Zeytini (500 Gr.), Kaşar Peyniri (500 Gr.), Vakumlu Geleneksel Tereyağı (500 Gr.), Şahin Antrikot Pastırma (200 Gr.), Fıstıklı Kuru Baklava (500 Gr.)

 

İFTARİYELİK PAKET: Mebrum Duble Hurma (300 Gr.), Orta Boy Gemlik Zeytini (500 Gr.), Tonya Vakumlu Kaşar (500 Gr.), Vakumlu Geleneksel Tereyağı (500 Gr.), Başyazıcı Kuşgömü Pastırma (200 Gr.)

 

SAHUR PAKETİ: Çarşıbaşı Vakumlu Tulum Peyniri (500 Gr.), Çizik Yeşil Zeytin (500 Gr.), Osmanlı Çileği Reçeli (250 Gr.), Şekerli Fındık Ezmesi – Cam (320 Gr.), Lider Gold (Hediyelik) (500 Gr.), Misket Kesim Kuru (400 Gr.)

 

ÇAY KEYFİ PAKETİ: Misket Kesim Kuru (400 Gr.), Lider Gold (Hediyelik) (500 Gr.), Deri Tulum Peyniri (500 Gr.), Portakal Kabuğu Reçeli (380 Gr.)

Lokum.com’da ürünler sipariş üzerine ilgili bölgedeki üreticilerden tedarik edilerek, ilk günkü tazeliğinde adrese kadar ulaştırılıyor. Lokum.com, damak tadına düşkün herkesi Türkiye’nin lezzet duraklarında gezintiye çıkarıyor.

Lokum.com hakkında:

Bir Yemeksepeti hizmeti olan Lokum.com, Türkiye’nin birçok yöresine ait lezzetleri, yöresinden temin ederek kullanıcılarına sunan bir lezzet sitesidir. Örneğin, Kars’ın sakız kıvamındaki nefis gravyer peynirini ve bergamot ağaçlarından özenle kavanozlara doldurulmuş Antalya reçelini kahvaltı sofrasında tatmak isteyen bir internet kullanıcısı, Lokum.com sayesinde bu ve benzer yüzlerce farklı lezzeti sepetine ekleyebilir. Akşam yemeğinde ise Kayseri’nin ünlü kaşık mantısını, Trabzon’un meşhur tereyağlı pilavındaki tuzlu Vakfıkebir tereyağını ve yemeğinin lezzetine lezzet katacak Şanlıurfa’nın siyah pul biberini Lokum.com’dan temin edebiliyor. Lokum.com’da, Mehmet Yaşin’in Türkiye’nin dört bir yanını karış karış gezerek, her yörenin kendine özgü lezzetlerini keşfettiği ve keyifli tavsiyeleriyle anlattığı birçok ürüne kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Lokum.com, farklı yörelerden temin edilen tüm ürünleri, sepetinize tek seferde ekleyerek, özel kargo ve lojistik sistemiyle ilk günkü tazeliğinde, tek kargo fiyatı ile göndermektedir. Üstelik 100 TL üzerine kargo bedava imkanı da bulunmaktadır.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN