Yeni takıntınız Anexxe size çok iyi gelecek

Yeni takıntınız Anexxe size çok iyi gelecek

1.232 views
0
PAYLAŞ

100 el yapımı, şık takı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Anexxe, kuvars, mercan, akik gibi doğal taşlarla kişiye özel pozitif enerji kaynağı sunuyor.

 _MG_8487 copy

Bileklikten kolyeye, tesbihten uğurlu burç simgelerine takıya dair aradığınız her detayı bulabileceğiniz Anexxe, tamamen el yapımı ve doğal. Akik, inci, oniks gibi doğal taşların dokunuşuyla hayatınıza şans ve iyilik getiren Anexxe, kadın-erkek herkesi düşünüyor.

Kadınlar için kolye ve bileklik tasarımları, erkekler için tespih tasarımları ve uniseks olarak dizayn edilen burçlara özel taşlarla herkese hitap eden Anexxe, zarif çizgisiyle büyülüyor.

Günlük giyim, gece elbiseleri, takım elbiselerle kullanabileceğiniz ve uğur getirmesi için her an takabileceğiniz Anexxe takılar, tüm kombinleri mükemmel şekilde tamamlıyor.

Anexxe takılarını yakından incelemek, sizin taşınız hangisi öğrenmek ve onlara hemen sahip olmak isterseniz sizi şöyle alalım: www.anexxe.com.tr. Yenilikleri yakalamak ve takı gündeminden haberdar olmak isterseniz https://twitter.com/Anexxetr ve Facebook sayfası üzerinden Anexxe’i takip edin.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN