TXM People’s bahara yepyeni bir menü ile merhaba diyor

TXM People’s bahara yepyeni bir menü ile merhaba diyor

716 views
0
PAYLAŞ

TXM People’s, Cezayir asıllı şef Aytuğ Kanduza’nın yenilediği ilkbahar – yaz menüsüyle bahara merhaba diyor

CVK Grup bünyesinde olan ve şehrin merkezinde konumlanan TXM People’s Cafe Bar & Brasserie, Cezayir asıllı şef Aytuğ Kanduza’nın yenilediği bahar ve yaz menüsünün yanında taptaze ve zengin tapas menüsü, dünya mutfağı ve kendine has şarap kavı ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

txm_people's (2)Domatesli ve fesleğenli kılıç ızgara, deniz kabuğunda karides, kabak çiçeği tempura, kurudutlu istiridye mantarlı bonfile gibi dünya mutfağının en seçkin örnekleriyle hizmet veren TXM People’s, baharın hafifliğini ve tazeliğini hissettirecek zengin bir tapas menüsüne de sahip. Özellikle gece yarısından sonra misafirlerin tercihi tapas menüsüyle ön plana çıkan TXM People’s aynı zamanda ferahlatıcı kokteyl menüsüyle bahar ayına merhaba diyor.

 Enginarı Urla’dan, domatesi Çanakkale’den, zeytinyağını Ayvalık’tan getirerek yerel ve organik tatları en taze halleriyle konuklarına ulaştıran TXM People’s Cafe Bar & Brasserie, gece saat 02.00’ye kadar açık olmasıyla misafirlerine geç saatlerde bile taptaze ve kaliteli yemek yiyebilme fırsatı sunuyor.

Taksim’in buluşma noktası TXM People’s, şef Aytuğ Kanduza’nın lezzetli ve muhteşem menüleri, mimar Sema Türker’in yalın ve eklektik dekorasyonu, şarap uzmanı Tuğba Altınöz’ün şarap duvarı ile bahar ayına iddialı bir giriş yapıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN