Tuti Restaurant turizm sektörünün liderlerini ağırlayacak

Tuti Restaurant turizm sektörünün liderlerini ağırlayacak

1.177 views
0
PAYLAŞ

İstanbul’un kalbi Taksim’de, The Marmara Taksim’in içinde yer alan Tuti Restaurant, 29 Mayıs Çarşamba akşamı turizm sektörünün dev buluşması Orta Asya ve Türkiye Otel Yatırım Konferansı’nın (CATHIC) katılımcılarını benzersiz atmosferi ve çok özel menülerle ağırlamaya hazır.

The Marmara Taksim Tuti Restaurant OK

Etkileyici dekorasyonu, Türk motifli bölmeleri ve doğal ahşap mobilyaları ile özel bir atmosfere sahip The Marmara Taksim Tuti Restaurant, 29 Mayıs’ta gerçekleşecek tanışma resepsiyonunua ev sahipliği yapacak. The Marmara Taksim, 29- 30 Mayıs 2013 tarilerinde düzenlenecek olan Orta Asya ve Türkiye Otel Yatırım Konferansı (CATHIC) katılımcılarını çok özel menü ve programlarla ağırlayacak.

Türkiye turizm sektörüne yönelik büyüme ve yatırım fırsatlarını ele almak üzere Türkiye’den ve tüm dünyadan 65’i aşkın sektör lideri CATHIC’te buluşacak. The Marmara Taksim Tuti Restaurant konferans süresince liderler için çok özel menüler hazırladı. Bunlar arasında özellikle restaurantın ödüllü Osmanlı Mutfağı menüsü ile oluşturulan “Osmanlı Kahve Arası” menüsü öne çıkıyor. The Marmara Taksim Tuti Restaurant Osmanlı Mutfağı menüsünün Foodinlife Gastronomi Yayınları’nın düzenlediği Osmanlı Mutfağı yarışmasında aldığı iki ödülü bulunuyor.

Konferansın devam edeceği iki gün boyunca katılımcılar The Marmara Taksim Tuti Restaurant’ta kahvaltıdan akşam yemeklerine, kahve aralarına kadar her serviste özel tatlarla karşılaşacak.

Renkler tatları anlatacak

The Marmara Taksim Tuti Restaurant’ta CATHIC konferansı sırasında katılımcıların kahve aralarında görebilecekleri bir de sürpriz hazırlandı. Kahve aralarında servis yapan görevliler, menü içeriğine göre farklı renklerde üniforma giyecek. Kırmızı elma servisi sırasında kırmızı üniforma, Türk kahvesi servisi sırasında motifli üniformalar tercih edilecek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN