TOPLESS sizi dansa çağırıyor

TOPLESS sizi dansa çağırıyor

667 views
0
PAYLAŞ

Beyoğlu’ nun en büyük eğlence binası Fitaş’ ın 6. katında yepyeni konsepti ve dev terası ile geçen yaza damgasını vuran ” TOPLESS TERAS” Ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. 1 HAZİRAN, Cumartesi  saat: 20.00’de   Nikola Gala , The Craftsmen , Evren Ulusoy ile yapıyor.

siyah kare topless

“TOPLESS ” İstanbul’da Beyoğlu İstiklal Caddesi, No: 12’deki 1964 yılından beri varolan, Beyoğlu’nun en önemli binalarından Fitaş Binası’nın 6. katında, Fransız Konsolosluğu’nun sırasında yer alan ” TOPLESS”,  Terası ve dans kulübünden oluşan  yepyeni konsepti ile Beyoğlu eğlence ve sosyal hayatına yeni bir anlayış getirdi.

İşletmesini Kamil Çakır’ ın üstlendiği, 400 m2′ lik kapalı, 800 m2’lik teras alanı ile çok özel organizasyonlara, dj performanslarına ve özel partilere ev sahipliği yapan  “TOPLESS ”, Beyoğlu’ nun en büyük terasına sahip olma özelliğini taşıyor. Sizlere hem şehrin içinde olmanın, hem de gökyüzüne yakın olmanın zevkini tattıran  “TOPLESS ” ; elektronik müziğin en iyileri ile yerli yabancı DJ’leri canlı performansları dinleyebileceğiniz, günbatımında yemek yiyebileceğiniz, kesintisiz şehir manzarası ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz  şehir tutsaklarının kaçış noktası haline geldi.

“TOPLESS” , 1. Haziran, Cumartesi elektronik müzik sevenlerin yakından takip ettiği NIKOLA GALA’yı ağırlıyor. Kendi kurdugu Escada Music adli plak sirketi house ve techno sahnesinin ünlü produktör ve djleri tarafindan büyük destek gördü. Nikola bu sayede, Tokyo, London, Madrid, Moscow, Berlin ve Stockholm gibi underground sahnenin zirve yaptigi sehirlerde sıkca performans sergilemeye devam ediyor.

The Craftsmen ve Evren Ulusoy’un ev sahipliğinde ”from sunset to the moon” serisi ile günbatımından   sabahın ilk ışıklarına kadar dans ve müzik dolu geceye hazır olun. Yerli ve yabancı DJ performansları, özel konsept partileri, sıradışı dekoru, dünyanın 1 numarası L’Acoustic ses sitemi, 800m2’lik dev terası, 400 m2’lik kapalı dans kulübü , şehrin ışıklarına gökyüzüne en yakın noktadan bakan konumu ile “TOPLESS”  misafirlerine farklı ayrıcalıklar sunuyor.

 

Sanatçılar :
► NİKOLA GALA
http://paramountartists.com/artist_profile.cfm?a=56
http://www.nikolagala.com/
https://soundcloud.com/nikolagala
http://www.beatport.com/artist/nikola-gala/3026
https://www.facebook.com/events/392549507527088/?ref=ts&fref=ts (EVENT)
http://www.myspace.com/nikolagala

 

► Evren Ulusoy

Prodüksiyonlarında ve dj mixlerinde house ve techno müziğinin genellikle organik,duygulu sularında gezinmekte. Pisti dolduran akorlar,derinlikli temalarin yaninda surukleyici hipnotik tonlamalar da rahatlikla hissedilebilmekte.Sayisiz chart basarisi ile Türkiye’nin yetistirdigi bir kac onemli deep house produktorunden biri olan Evren Ulusoy kariyeri icerisinde Kevin Yost, The Timewriter,Miguel Migs,Lisa Shaw,Sasse,Gorge,Soul Minority, Karol XVII & MB Valence, Kruse & Nuernberg ve daha bir cok gunumuz modern deep house muziginin ustalari ile calisma firsati buldu.2010 yilinin en basarili deep house calismalarindan biri olan”Singing in the Bathtub” ile 2 aydan fazla bir sure beatport chartinda 1 numarada kalarak Maya Jane Coles,Huxley Ve Jimpster gibi sanatçılarla beraber o yılın en çok satan islerinden birine imza attı.

Kendine ait olan Kommunity isimli plak sirketi ve her hafta cumartesi 17.00 – 18.00 arasinda Dinamo FM uzerinden duzenli olarak yayinlanan radyo programi ile tasidigi heyecani etrafina yaymaya devam ediyor.

http://evrenulusoy.com/home.html
http://www.myspace.com/evrenulusoy
https://soundcloud.com/evrenulusoy
https://www.facebook.com/evrenulusoyofficial

 

► THE CRAFTSMEN ( Pascha * Cielo )

Born in Seattle, Washington, raised in Istanbul, Turkey; Murad L began his musical journey DJ-ing in Tampa Florida’s thriving underground house scene. His DJ sets range from Deep, Tech, Disco, Jazz and Funk; and over the years he has performed for the House community across mainland Europe and the US. After moving back to Miami, Murad became one of the most versatile producers in the scene; claiming respect from DJs all over the country and rest of the world. He has had productions with Cem sessions for labels such as, Casa Del Soul, Greenhouse, Odds & Ends, Guess and compilation albums for clubs such as Cielo NY , La Playa Ibiza and annual Pacha complations under the guise of “The Craftsmen“.

 

 

https://soundcloud.com/the-craftsmen

http://www.beatport.com/artist/the-craftsmen/11806
http://www.myspace.com/muradl
http://sowatmusic.com/murad-l-aka-the-craftsmen/

 

24+
07.01 . 2011 tarih ve 27808 sayılı TAPDK Yönetmeliği’nin ilgili hükümleri gereğince bu etkinliğe 24 yaş üzeri     kişiler katılabilir.

Biletler Biletix , Topless & Bowl Room’dan temin edilebilir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN