Tatilin tadı NG Güral Afyon’da çıkar

Tatilin tadı NG Güral Afyon’da çıkar

2.173 views
0
PAYLAŞ

Keyifli bir tatil için NG Güral Afyon Wellness & Convention ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve büyük bir eğlence merkezi bulunan NG Güral Afyon Wellness & Convention’da ailece yaz tatili keyfi yaşanıyor.

havuz

NG Güral Afyon Wellness & Convention, huzurlu yaz tatillerinin öne çıkan adreslerinden biri oluyor. Sunduğu imkanlarla ailece yaz keyfinin adresi olan NG Güral Afyon’da tatili doyasıya yaşamak için gereken her şey var.

Çocuklu ailelerin rahatı için özel aile odaları, açık ve kapalı havuzlar, su kaydırakları, çocuk restoranı ve eğlence merkezi bulunan NG Güral Afyon Wellness & Convention, ayrıca 9.500 m2’lik termal SPA merkezine sahip. Aliva Spa merkez içerisinde termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler (Türk hamamı, sauna, buhar odası, buz çeşmesi ve dinlenme alanları), sauna, buhar odası, macera duşları, su kaydırakları, dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi alanlar bulunuyor.

Yaz sıcaklarından bunalmadan ailece tatilin keyfine varabileceğiniz NG Güral Afyon’da etkinlik imkanları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahası, kaydıraklı çocuk havuzları da otelin sunduğu imkanlar arasında.

NG Güral Afyon’la tatil keyfini uzaklarda aramayın!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN