Shabby Chic ile evlere romantik dokunuş

Shabby Chic ile evlere romantik dokunuş

1.122 views
0
PAYLAŞ

Serra’nın İtalyan tasarım grubu Depaan ortaklığıyla tasarladığı yeni karo serileri evleri baştan yaratıyor. Son dönemin en dikkat çekici dekorasyon akımından esinlenilerek yaratılan ‘Shabby Chic’, romantizmi evlere taşıyor.

serra_gorsel_shabbychicflowerdekorHer zevke özel tasarımları ve kalitesiyle fark yaratan genç seramik markası Serra, romantizmi evlere taşıyan yeni karo serisi ‘Shabby Chic’ ile çok özel mekanlar yaratıyor.

Son dönemin en dikkat çekici dekorasyon akımlarından olan shabby chic; pastel tonlarla birlikte kullanılan çiçek desenleri ve eski ya da eskitilmiş görünümlü yuvarlak hatlı mobilyalarla kendisini gösteriyor. Bu romantik akımın Serra yorumuyla hayat bulan model, oluşturduğu yumuşak hava ile vintage sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

Versace ve Impronta gibi ünlü markalara özel projeler tasarlayan İtalyan tasarım grubu Depaan ortaklığıyla yaratılan Shabby Chic, açık tonlar üzerinde ince ve şık çiçek desenlerinin uyumlu birlikteliğiyle evlere romantik bir dokunuş sunuyor.

Özenle tasarlanarak son teknoloji ile üretilen farklı renk, doku ve desenlere sahip Serra karolar, mükemmelik ve zerafeti evlerine taşımak isteyenlerin ilk tercihi. 30×90 cm boyutlarda duvar karoları ve 60×60 sırlı porselen yer karoları ile dekor, bordür, finish elemanları ve süpürgelikleriyle her türlü detayı düşünülen yepyeni modeller evini yenilemek isteyenleri Serra bayilerinde bekliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN