Sephora’dan süper anneler için süper kampanya

Sephora’dan süper anneler için süper kampanya

664 views
0
PAYLAŞ

Anneler Günü’ne özel, her 250 TL’lik parfüm alışverişine 50 TL. Sephora’dan hediye…

 JCPackshot_Box_733x600

Güzellik trendlerinin öncüsü Sephora, heyecanla beklenen ve gelenekselleşen parfüm kampanyasını, Anneler Günü’ne özel, “Süper Kahramanım Annem” sloganıyla, 3-12 Mayıs  tarihleri arasında hayata geçiriyor.

Kampanya kapsamında, Sephora’dan yapılacak parfüm alışverişlerinde müşteriler, 150 TL’ye 30 TL., 200 TL’ye 40 TL., 250 TL.’ye 50 TL. ve 300 TL.’ye 75 TL hediye. Ayrıca, kampanyaya ek olarak Garanti Bankası Bonus kart ile yapılacak 250 TL’lik alışverişlerde de 50 TL. Sephora Bonus hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak için 12 Mayıs 2013 tarihine kadar en yakın Sephora Mağazası’nı ziyaret etmek yeterli oluyor.

Sephora’dan Anneleri Şımartacak Hediye Alternatifleri…

Sephora, Anneler Günü’nde annelerin gönlünü bir kez daha çalacak hediye alternatifleri sunuyor. Baharın tüm renklerini koleksiyonuna yansıtan Sephora Mağazaları’nda, parfümden cilt bakım ürünlerine, kozmetikten banyo ürün ve aksesuarlarına kadar yüzlerce ürün seçeneği yer alıyor. Unutulmaz ve mis kokulu bir hediye almak isteyenler Jimmy Choo Flash ve DVF Love parfümleri tercih edenler  güzelliğine önem veren anneler için Sun disk pudra, Colorful far ve sezon renklerini yansıtan Color Hit ojeler öne çıkıyor. Ayrıca her daim genç ve güzel görünmek isteyen anneler için Algenist kırışıklık karşıtı serum ve Sephora nemlendirici seri yer alıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN