“Sen Dünyaya Gelmeden” TV’de ilk kez ve sadece D-Smart

“Sen Dünyaya Gelmeden” TV’de ilk kez ve sadece D-Smart

1.353 views
0
PAYLAŞ

 Savaşın vahşetini şiddet öğelerine değil insan hikayelerine odaklanarak anlatan “Sen Dünyaya Gelmeden”, 19 Mayıs Pazar akşamı saat 21.30’da TV’de ilk kez ve sadece D-Smart 3. Kanal Smart SineFest’te seyirci karşısına gelecek.

 _MG_3559

Savaşın ardından Saraybosna’da izleri aranan bir aşk…

Gemma ve Diego Saraybosna’da tanışmışlardır ve bu tanışma Gemma’nın hayatını geri dönülmeyecek şekilde değiştirmiştir. Fakat Diego, Bosna Savaşı sırasında hayatını kaybeder ve Gemma da başka bir ülkeye savrulur. Savaş bittikten yıllar sonra Gemma oğlunu da yanına alarak Diego’nun öldüğü topraklara geri döner. Geçmişte yaşananları ve Diego’nun izlerini Saraybosna’da arar…

Margaret Mazzantini’nin romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini yazarın eşi de olan Sergio Castellitto üstleniyor. Başrolleri ise filmdeki performansıyla bu senenin başında 27. defa verilen Goya Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” adayı olan Penélope Cruz, Emile Hirsch ve Mira Furlan paylaşıyor. Saadet Işıl Aksoy’un da ana karakterlerden birini canlandırdığı film, ülkemizde de vizyona girdi.

Film                                                     Tarih                   Saat                  Kanal         

Sen Doğmadan  (TV’de ilk kez)  19 Mayıs 2013      21.30          Smart SineFest

 

 

“Sen Doğmadan” (Twice Born) – Künye

 

Yönetmen:  Sergio Castellitto

Oyuncular:   Penélope CruzEmile Hirsch, Saadet Aksoy, Mira Furlan

Yapım Yılı: 2012

Tür: Dram

Konu: Film, aşkının peşinden savaşın ortasına giden Gemma ile savaşın en gerçekçi acılarını yaşayan Diego’nun tutkulu aşkları konu ediniyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN