Samsung ATIV Book 8 raflarda yerini aldı

Samsung ATIV Book 8 raflarda yerini aldı

875 views
0
PAYLAŞ

 Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde global bir lider olan Samsung Electronics Co. Ltd’nin yelpazesine katılan yeni ürünü Samsung ATIV Book 8, Mayıs ayından itibaren Türkiye’de raflarda yerini aldı. İnce ve hafif formu ve yüksek performansıyla dikkat çeken ATIV Book 8’ler  1599$+KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile satışa sunuluyor.

 Samsung ATIV Book 8 (4)

Yeni Samsung ATIV Book 8 – Profesyonel Dünyanın Güçlü Oyuncusu

Samsung’un dizüstü bilgisayar dünyasına kattığı yeni ATIV Book 8, gelişmiş işlem gücü ve performansıyla iş dünyasının profesyonel yaratıcılarına sesleniyor. Samsung ATIV Book 8’in hızı; yeni yazılım çözümü RAMaccelerator**** sayesinde %150 oranında artıyor ve bu sayede mevcut bellekten faydalanarak uygulamalara göz atmayı ve çalıştırmayı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Özellikle multimedya seçenekleriyle, sinemayla uğraşan digital dünya gurularına seslenen Samsung ATIV Book 8, artan etkinlik ve verimliliği ile her zaman ve her yerde profesyonel kullanıma yönelik detaylı içerikler oluşturulmasını sağlıyor.

Yüksek çözünürlük, Full HD ekran (1920×1080), 300nit parlaklık, optimize edilmiş JBL hoparlörlerle zengin ses kalitesi, zorlu işlerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş grafik yazılım gibi üstün özellikleri ile profesyonellere gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

20.9 mm (0.82 inç) ‘lik ince gövdesinde yer alan özel 2GB harici grafik, 1 TB***’ye kadar depo ve 16 GB*’ye kadar bellek ve güçlü bir Intel quad-core işlemciyle çalışan Samsung ATIV Book 8; 8,1 saatlik batarya ömrüne sahip.

Cihazın profesyonel kullanıcılara sunduğu yenilikler bununla da bitmiyor, cihaz iki saniyede açılırken ön yükleme işlemi on iki saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor ve böylece kullanıcılar ani durumlarda dahi bilgilerine çok hızlı bir şekilde erişebiliyor.

Samsung ATIV Book 8’ler, 1599$+KDV tavsiye edilen satış fiyatı ile Mayıs ayından itibaren tüm Samsung Digital Plaza’larda tüketicileri bekliyor.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN