Pegasus Plus üyelerine % 30 indirim

Pegasus Plus üyelerine % 30 indirim

712 views
0
PAYLAŞ

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda şaşırtıcı fırsatlar sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” ile Mayıs ayında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

 

Mayıs ayı Uç Uç günlerinden yararlanarak biletlerini 2-3 Mayıs tarihlerinde www.flypgs.com’dan alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Eylül 2013 – 31 Ekim 2013 arasında gerçekleştirecekleri yurt içi uçuşlarında, toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

 

Mayıs ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, Pegasus misafirlerini bekliyor!

 

 Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için

Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

 

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin aktif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler.  Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN