Khasfest’te gençler Ajda Pekkan ve Teoman’ın şarkıları ile coştu

Khasfest’te gençler Ajda Pekkan ve Teoman’ın şarkıları ile coştu

1.020 views
0
PAYLAŞ

‘Kadir Has Üniversitesi Khasfest Bahar Şenliği’nde gençler bu sene Ajda Pekkan, Teoman, Gökcan Sanlıman ve DJ Orbay Aygenç’ın performansları ile eğlendiler. Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinlikte bir eğitim-öğretim dönemini daha tamamlayan öğrenciler tüm yılın stresini de attılar.
Bahar Festivali Gorsel_800x534

 

Khas Bahar Şenliği’nin gündüz bölümünde birbirinden eğlenceli oyunlar ve yarışmalarla güne başlayan gençler geceye, Kadir Has Üniversitesi Dans Grubu’nun gösterisi ile başladılar. DJ Orbay Aygenç’in Türkçe ve yabancı müzikleriyle yer aldığı festivalde, Gökcan Sanlıman’ın performansı ise gençler tarafından tam not aldı.

Teoman_400x600

Müziği bırakmasının ardından hızlı bir geri dönüş yapan Teoman’ın eskimeyen şarkılarını üniversite öğrencileri hep bir ağızdan seslendirdiler. Teoman’ın eşsiz sahne performansı sonrasında sahneye çıkan ‘Süper Star’ Ajda Pekkan, popüler şarkılarını seslendirmesinin ardından yeni CD çalışmasında Müslüm Gürses’in bir şarkısının yer alacağının müjdesini öğrencilerle paylaştı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN