Kadebostany ve Casey Spooner Efes Pilsen ile İstanbul’da

Kadebostany ve Casey Spooner Efes Pilsen ile İstanbul’da

752 views
0
PAYLAŞ

Kadebostany ve Casey Spooner hayranları Efes Pilsen’in katkılarıyla sadece birer hafta arayla muhteşem iki konsere eşlik edecek. Pop İmparatorluğunun yeni kolonisi Kadebostany, 8 Haziran Cumartesi akşamı  Fisherspooner’ın kurucularından Amerikalı oyuncu ve müzisyen Casey Spooner ise 15 Haziran Cumartesi akşamı Efes Pilsen’in ana sponsorluğunda Ghetto’ya gelecek.

 Fischerspooner_600x600

Bugüne kadar destek verdiği sayısız etkinlikle hem kalplerde hem de sosyal hayatta önemli bir yeri olan Efes Pilsen, pop müziğin yükselen grubu Kadebostany’i 8 Haziran 2013, Cumartesi akşamı 22.45’te Ghetto’da sevenleriyle buluşturuyor. 15 Haziran 2013, Cumartesi akşamı 23.30’da ise müzik, moda, film ve kabareyi ahenkle tek potada eriten performans topluluğu New York’lu art-pop ikilisi Fischerspooner’ın kurucularından Amerikalı oyuncu ve müzisyen Casey Spooner’ı özel bir DJ set ile İstanbullu elektromüzik severlerin karşısına çıkarıyor.

Kadebostany ikinci albüm öncesi ilk konserini Efes Pilsen ile İstanbul’da verecek

2008 yılında karizmatik başkan Kadebostan tarafından kurulan ve ismini de başkanından alan grup, ilk albümü “Songs From Kadebostany”i 2011 yılında yayımladı. Montreux Caz Festivali, Berlin Wilde Renate ve Mutek-Meksika gibi birçok festival ve konser salonunda sahne almış olan Kadebostany, Türk radyolarında da sıkça çalınan bir grup. İkinci albümün ilk single’ı “Walking With A Ghost”u yayınlar yayınlamaz büyük beğeni toplayan Kadebostany, hâlâ ikinci albümü “Pop Collection” üzerinde çalışıyor. Kadebostany, ikinci albüm çalışmaları devam ederken ilk konserini ise Efes Pilsen’in ana sponsorluğunda verecek.

Casey Spooner’dan Efes Pilsen ile elektro-clash hasretine son verecek performans

Casey Spooner, Ministry of Sound ile bir milyon dolarlık anlaşma imzalayıp “Tini-Mini’’ albümlerini Mos Prodüksiyon’dan tekrar yayınlayan ve Britney Spears koreografisi, Lip Synching, Crowd Surfing gibi görsel şov tasarımlarıyla canlı performanslar sergileyen ve daha önce Efes Pilsen One Love Festival için Türkiye’ye gelen  Fischerspooner’ın kurucularından. Müzik, moda, film ve kabareyi ahenkle tek potada eriten New York’lu art-pop ikilisi  Fischerspooner, synth-pop, elektro, elektro-clash türü retro müziklerini, dünya çapındaki tüm müzikseverlerin ezbere bildiği “Never Win” ve “The Killers” gibi parçalara taşıyan özel bir performans topluluğu. Bu topluluğun kurucularından olan Casey SpoonerEfes Pilsen’in ana sponsorluğunda gerçekleştireceği performansında kendi parçalarının remikslerinin de yer alacağı özel bir DJ set ile İstanbullu elektromüzik severlere muhteşem bir gece yaşatacak.

24 yaş üzeri katılımcılara açık olan her iki konserin de biletleri, Biletix üzerinden tam 44 TL, indirimli 34 TL olarak satışa sunuluyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN