İş dünyasının seçimi OtelSonDakika

İş dünyasının seçimi OtelSonDakika

703 views
0
PAYLAŞ

İş dünyası ani seyahat planlarını mobil uygulamadan yapıyor.
iphone444

Günümüzün yoğun iş temposu içerisinde kişiler, son dakikada ortaya çıkan seyahat planlarını hızlı ve kolay bir şekilde cep telefonlarıyla organize etmek istiyorlar. Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde, en düşük fiyatlarla konaklama imkanı sağlayan mobil uygulama OtelSonDakika bu konuda iş dünyasının imdadına yetişiyor. En çok çalışan kesim tarafından tercih edilen OtelSonDakika’da oda satışlarının yüzde 65’i iş seyahatleri için yapılıyor. OtelSonDakika’nın verilerine göre, iş seyahatleri için en çok tercih edilen şehirler ise İstanbul, İzmir ve Bursa.

Son dakikada ortaya çıkan iş seyahatlerinde kişilerin imdadına OtelSonDakika yetişiyor. Ücretsiz bir mobil uygulama olan OtelSonDakika’yı sıklıkla kullanan kişilerin sayısı her geçen gün hızla artıyor. Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan mobil uygulama OtelSonDakika’nın aktif kullanıcılarının yüzde 80’ini çalışan kesim oluşturuyor. OtelSonDakika Pazarlama Müdürü Gizem Aksakarya, OtelSonDakika’nın aktif kullanıcı sayısının mart ayında, şubat ayına göre yüzde 40 artış gösterdiğini söyledi. Her geçen gün artan bir trend ile bugüne kadar 600’ün üzerinde oda satışı yapıldığını ifade etti.

OtelSonDakika Pazarlama Müdürü Gizem Aksakarya, OtelSonDakika’da oda satışlarının yüzde 65’inin iş seyahatleri için yapıldığını belirtti. İş seyahatleri için en çok tercih edilen ilk 5 şehrin ise İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Konya olduğunu vurguladı. OtelSonDakika’da bugün itibariyle, birinci sınıf konaklama deneyimi sunan, Türkiye’nin farklı illerinden 135 otel bulunuyor.

OtelSonDakika, Apple App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN