İnternet fenomeni “Anladık Oldu Teşekkürler” 21 Mayıs’ta D-Smart’ta başlıyor

İnternet fenomeni “Anladık Oldu Teşekkürler” 21 Mayıs’ta D-Smart’ta başlıyor

909 views
0
PAYLAŞ

Türk internet kullanıcısının yakından takip ettiği komedi ekibi “Anladık Oldu Teşekkürler”   21 Mayıs’ta D-Smart’ta başlıyor. Çeşitli iş dallarından ofislere ziyaretlerde bulunan kahramanların şaşırtıcı ve komik hallerini ekrana taşıyacak olan “Anladık Oldu Teşekkürler”, 21 Mayıs’tan itibaren her salı ve perşembe saat 21.30’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD keyfiyle Max Smart HD’de seyirciyle buluşacak.

 dsmart_logo&colour(JPG) yeni

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, takipçilerini yerli yabancı her türden içeriğin en iyi örnekleriyle buluşturmaya devam ediyor.

 

“Anladık Oldu Teşekkürler”, en popüler internet programlarından biri

 

“Anladık Oldu Teşekkürler” ekibi, internette özellikle sosyal medyada çok tanınan ve takip edilen bir program. Facebook’ta 120 bine yakın takipçisi bulunan ekip, Youtube üzerinden de 200 binden fazla insana ulaşıyor. Can Yücel Metin, Emre Şan, Fatih Özkan, Behre Övgü Özalp ve Nefin Huvaj’dan oluşan kadro, yarattıkları ‘Kararsız Şevket’, ‘Doğan S’, ‘Evdeki Emel’, ‘Crazyboy78’ ve ‘Asabi Pelin’ gibi karakterlere yazdıkları skeçlerle internet kullanıcılarını kırıp geçiriyor. Karakterlerin karakol, şan dersi, emlakçı ofisi, psikolog odası ve pilates stüdyosu gibi mekanlarda çalışan insanlarla girdikleri diyaloglar ve düştükleri haller seyirciye kahkahayı garanti ediyor.

 

Birbirinden çılgın karakterlerin maceraları 21 Mayıs’ta D-Smart’ta başlıyor!

 

Oyuncuların gösterdiği başarılı performansla oldukça akılda kalıcı hale gelen “Anladık Oldu Teşekkürler”in karakterlerinin, mizahtan iyi anlayan ellerden çıktığı anlaşılıyor. Kararsızlığı hayatının her noktasında kendini gösteren “Kararsız Şevket”, koca bulma arayışlarından hayal kırıklığı ile eve dönen evde kalmış Türk kızı “Evdeki Emel”, erotik film sektörünün duayeni “Doğan S” ve kadınlığın kitabını yeniden yazan ‘Asabi Pelin’in farklı farklı mekanlardaki maceraları ile D-Smart’ta eğlence hız kesmeden devam edecek. Komedi tutkunları ‘Anladık Oldu Teşekkürler’i 21 Mayıs’tan itibaren her salı ve perşembe 21.30’da D-Smart 20. Kanal Max Smart HD’de seyredebilecek.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN