Evlilik, çocuk ve diyet psikolojisi ile ilgili merak edilenler “Doygun’la Hayata...

Evlilik, çocuk ve diyet psikolojisi ile ilgili merak edilenler “Doygun’la Hayata Dair”de…

973 views
0
PAYLAŞ

Türk toplumuna sağlıklı ekmek üretmek misyonuyla yola çıkan tam buğday ekmeğinin ilk üreticisi ve isim babası Doygun Ekmek, sosyal medyada takipçilerine özel bir projeye imza atıyor. “Doygun’la Hayata Dair” adlı projenin ilk ayağı Doygun’un Facebook sayfasında Süper Dadı olarak da bilinen Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen ile start aldı.

Yesim Varol Sen 1_399x600

Yeşim Varol Şen, Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında her hafta ilişkiler, evlilikler, çocuklar gibi hayata dair farklı konulardaki yazılarını paylaşıyor ve konuyla ilgili gelen sorulara yanıt veriyor. Proje boyunca Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında takipçilere yönelik sürprizler de olacak.

 

“Doygun’la Hayata Dair” projesinde Mayıs ayının konuları; “Kadınlar Neden Bilinçlenmeli?”, “Evlilik Hazırlıkları”, “Çocuğunuzla İletişiminizde Kaçınmanız Gereken Hatalar” ve “Diyete Ruhunuz Hazır mı?”…

 

Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, “Doygun’la Hayata Dair” projesi kapsamında her hafta Pazartesi günleri yazılarını Doygun Ekmek’in facebook.com/doygunekmek sayfasında paylaşıyor. Doygun Ekmek Facebook sayfası takipçilerinin hafta boyunca yazının konusuyla ilgili soracakları sorular ise Cuma günleri yine Yeşim Varol Şen tarafından yanıtlanıyor.

Yeşim Varol Şen’in yazılarını okumak ve merak ettiklerinizi sormak için Doygun Ekmek’in Facebook sayfasına www.facebook.com/doygunekmek adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yeşim Varol Şen Kimdir?

Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Londra’da “Temel Davranış Bilimleri ve Terapi Uygulamaları” eğitimi, daha sonra “Danışmanlık Psikolojisi” eğitimleri alan Yeşim Varol Şen’in uzmanlık alanı yaşam koçluğu ve evlilik danışmanlığıdır.  Tüm dünyada yayınlanan “Super Nanny” programının Türkiye versiyonu olan aile içi iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik reality show “Süper Dadı” ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Yeşim Varol Şen, aynı zamanda Anne Bebek Dergisi ve Milliyet.com uzman yazarıdır. “Uzmanlar Teoride, Anneler Pratikte”, “İlişkinizi Kurtarma Rehberi” ve “Hayat, bazen…” adlı kitapları bulunan Yeşim Varol Şen’in yakın zamanda yeni bir kitabı da çıkacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN