“En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışması” sonuçlandı

“En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışması” sonuçlandı

1.444 views
0
PAYLAŞ

Düzce Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘ En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri Belediye meydanında düzenlenen törenle verildi.

mansiyon_1_400x600

Düzce Belediyesi tarafından lale mevsimi ile birlikte başlatılan ‘En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışması’nın sonuçları belli oldu. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ödül töreninde yaptığı konuşmada lale fotoğrafı yarışmasına Düzcelilerin yoğun ilgi gösterdiklerini belirtti ve ‘Düzce Belediyesi olarak düzenlediğimiz ‘En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışması’na özellikle gençlerin gösterdiği ilgiye çok memnun oldum. Düzceliler için bu tür sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Düzce’nin ekonomisinin yanı sıra sosyal ve kültürel açıdan daha da gelişmesi için Düzce Belediyesi olarak gereken tüm katkıları sunmaya hazırız’ dedi.

mansiyon_3_800x532

Profesyonel ve amatör tüm fotoğrafçılara açık olan yarışmada dereceye girenlere ödülleri Belediye Meydanında düzenlenen törenle verildi. Düzce Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 423 eserin gönderildiği yarışma sonucunda önce seçici kurul üyelerine plaket takdim edildi. Başkan İsmail Bayram seçici kurulun çok titiz bir çalışma yaptığını belirterek kurul üyeleri Lütfi Şimşek, Fatih Özçelik, ÖmerBaşer, Özel Çelik, Özgür Yerli ve Yusuf Parlak’a teşekkür ederek katkılarından ötürü plaket verdi. Başkan Bayram daha sonra da yarışmada mansiyon alan Zehra Çöplü, Sevinç Uz ve Samet Kuşlu’ya plaket ve 250 liralık para ödüllerini takdim etti. En Güzel Lale Fotoğrafı Yarışmasında Mehmet Ali Arslan üçüncü oldu ve 750 liralık para ödülünün sahibi oldu. Yarışmada ikinci olan Erkan Demirel bin lira, Mehmet Anıl Özer ise bin 500 lira para ödülü kazandı. Ayrıca sergide yer alan 50 esere de 50’şer lira para ödülü verildi. Belediye Başkanı İsmail Bayram ödülleri takdim ederken eser sahiplerini kutladı.

Ödül töreninin ardından yarışmada dereceye giren fotoğraflar ile sergiye değer bulunan eserlerin yer aldığı serginin açılışı gerçekleştirildi. Belediye Meydanında açılan sergiye Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın yanı sıra Başkan Yardımcıları Bayram Bayraktar, Vahap Demirel,İsmail Tanyel, Belediye Meclis üyeleri ile davetliler katıldı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN