Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri’nde muhteşem kapanış

Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri’nde muhteşem kapanış

1.078 views
0
PAYLAŞ

 

Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi birbirinden ünlü isimlerin IceBarist’de DJ kabinin başına geçtiği Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri, 25 Mayıs’ta düzenlenen Kapanış Partisi ile muhteşem bir final yaptı. Efes Pilsen Şok Soğuk Kapanış Partisi’nde, “Stil Sahibi” DJ Doğuş Cabakcor, Köşe Yazarı Esin Övet, Foto Muhabiri, Radyo ve TV Sunucusu, Skeç Yazarı Yasemin Şefik ile sevilen DJ’ler DJ Yakuza, Kerem Önger ve Burak İmre performanslarıyla final gecesini serinletti.

 Ozan Dogulu

Biraseverlerin, Türkiye’nin en sevilen birası Efes Pilsen’in lezzetine daha soğuk olarak ulaşmalarını sağlayan “Şok Soğuk” logolu yeni ambalajları şerefine Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi IceBarist’de düzenlenen Şok Soğuk Parti Serisi bu hafta sona erdi. 25 Mayıs Cumartesi gecesi gerçekleştirilen Kapanış Partisi’nde DJ kabininde yine birbirinden ünlü isimler performans sergiledi. Partide, müziğini görsellikle birleştiren, pozitif enerjisiyle beraber dinleyicileriyle özel bir bağ kuran ve her partiye özel performans sunmasıyla “Stil Sahibi” DJ olarak anılan Doğuş Cabakcor, gece ve eğlence hayatının nabzını tutan köşe yazılarının yanı sıra DJ performansları ile de nam salmış olan Esin Övet, Foto Muhabiri, Radyo ve TV Sunucusu, Skeç Yazarı Yasemin Şefik sahne aldı. Ardından parti katılımcıları, ünlü ve sevilen DJ’ler DJ Yakuza, Kerem Önger ve Burak İmre’nin performansları ile eğlenceye devam etti.

Efes Pilsen Şok Soğuk Parti Serisi’nde birbirinden ünlü isimler DJ kabinindeydi

İlki 4 Mayıs, ikincisi 11 Mayıs ve üçüncüsü 18 Mayıs’ta yoğun ilgiyle gerçekleştirilen Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri, 25 Mayıs Cumartesi gecesi muhteşem bir veda yaptı. Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri kapsamında performans sergileyen isimler arasında; şarkı ve albümleriyle en çok çalan parçaların sahibi Ozan Doğulu, DJ performanslarıyla popüler partilerin sevilen ismi gazeteci – yazar Oben Budak, Köşe Yazarı ve Pop Şarkıcısı Ayşe Özyılmazel, besteci, söz yazarı ve aranjör Erdem Kınay, Vokalist Merve Özbey, tasarımcı Hakan Akkaya ile ünlü DJ’ler David Şaboy, Gazali ve Murat Tokuz da yer aldı.

Efes Pilsen Şok Soğuk Hakkında

1969’dan bu yana adıyla, tadıyla ve kalitesiyle Türkiye’nin birası ve kazandığı sayısız madalya ile Türk damak tadının dünyadaki temsilcisi olan Efes Pilsen, sıcak yaz günlerini “Şok Soğuk” logolu yeni ambalajları ile geçirecek. Bildiğimiz ve sevilen Efes Pilsen lezzetinin yaz aylarında daha soğuk tüketilmesini sağlayan etiketlerde, 4 ile -1 derece aralığında Şok Soğuk logosu belirginleşiyor ve biraseverler biralarının yaz sıcaklarıyla başedecek soğukluğa ulaştığını etiketten anlayabiliyorlar. Şok Soğuk logolu fıçı kulelerinde ise Efes Pilsen lezzeti 2 ile -1 derece aralığında servis ediliyor ve buna özel Efes Pilsen Şok Soğuk bardakları eşlik ediyor.

Efes Pilsen Hakkında

Efes Pilsen, 1969 yılında Türk damak tadı doğrultusunda geliştirilen lezzeti ve kalitesi ile bugün Türkiye’de biranın adıdır. Türkiye’de sektörünün lideri ve ülkemizde her 10 biraseverden 7’sinin bira lezzeti tercihi olan Efes Pilsen, aynı zamanda uluslararası 14 kalite ve lezzet madalyasıyla dünyada Türkiye’yi ve Türk birasını gururla temsil etmektedir. Bugün ülkemizde üretilen Efes Pilsen lezzeti, 56 farklı ülkeye direkt ihraç edilmektedir. Grubun yurtdışı fabrikalarında 40 yıldır değişmeyen lezzetinin ana yapısı korunarak gerçekleştirilen üretim ve ihracat faaliyetleri de eklendiğinde, toplam 81 ülkede markamızın ve Türkiye’nin bayrağını dalgalandırmaktadır. Efes Pilsen, yaklaşık 24 yıldır sinemayı, 20 yıldır tiyatroyu, 23 yıldır müziği aralıksız desteklemektedir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN