Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri geceleri serinletmeye devam ediyor

Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri geceleri serinletmeye devam ediyor

837 views
0
PAYLAŞ

Biraseverlerin, Türkiye’nin en sevilen birası Efes Pilsen’in lezzetine daha soğuk olarak ulaşmalarını sağlayan “Şok Soğuk” logolu yeni ambalajları şerefine Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi IceBarist’de düzenlediği Şok Soğuk Partiler hız kesmeden devam ediyor.

Efes Pilsen Sok Soguk PosterParti serisi kapsamında 18 Mayıs Cumartesi gecesi,besteciliği ve aranjörlüğünün yanı sıra eşsiz DJ performanslarıyla da etkinliklere damgasını vuran Ozan Doğulu ve DJ setleriyle partilerin aranan ismi olan Gazeteci – Yazar Oben Budak performans sergileyecek. Gecede ayrıca House ve Deep House müzik tarzının Türkiye’deki önemli DJ’lerinden Murat Tokuz ve Kerem Önger DJ setinin başına geçecek.

 

Biraseverler, Türkiye’de biranın ve ilklerin adı Efes Pilsen’in yenilikçi ambalajları sayesinde kendisini her geçen gün biraz daha fazla hissettiren sıcak yaz günlerini, 4 ile -1 derece arasında belirginleşen “Şok Soğuk” logolu Efes Pilsen Şok Soğuk ürünleriyle geçirecek. Bildiğimiz Efes Pilsen lezzetine ideal soğukluğunda kolayca ulaşmayı garantileyen Efes Pilsen Şok Soğuk’un şerefine Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi IceBarist’de bir parti serisi düzenleniyor.

İlki 4 Mayıs’ta ve ikincisi 11 Mayıs’ta yoğun ilgiyle gerçekleştirilen Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri kapsamında 18 Mayıs Cumartesi gecesi, şarkı ve albümleriyle en çok çalan parçaların sahibi Ozan Doğulu, DJ performanslarıyla popüler partilerin sevilen ismi gazeteci – yazar Oben Budak, ünlü DJ’ler Murat Tokuz ve Kerem Önger performans sergileyecek.

Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri, 25 Mayıs’ta Doğuş Cabakçor, Esin Övet, Yasemin Şefik, DJ Yakuza ve Burak İmre’nin performansları ile devam edecek.

Sıcak yaz günlerini Efes Pilsen Şok Soğuk deneyimi ile karşılamak isteyen 24 yaş üzeri katılımcılara açık olan parti serisinin biletleri Biletix üzerinden 100 TL’ye satışa sunuluyor.

Efes Pilsen Şok Soğuk Parti Serisi:

18 Mayıs, Cumartesi: Ozan Doğulu / Oben Budak / Murat Tokuz / Kerem Önger

25 Mayıs, Cumartesi: Doğuş Cabakcor / Esin Övet / Yasemin Şefik / DJ Yakuza / Kerem Önger / Burak İmre

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN