Efes Pilsen Şok Soğuk Kapanış Partisi’nde ünlü isimler DJ kabininde

Efes Pilsen Şok Soğuk Kapanış Partisi’nde ünlü isimler DJ kabininde

1.002 views
0
PAYLAŞ

 

Biraseverlerin, Türkiye’nin en sevilen birası Efes Pilsen’in lezzetine daha soğuk olarak ulaşmalarını sağlayan “Şok Soğuk” logolu yeni ambalajları şerefine Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi IceBarist’de düzenlediği Şok Soğuk Partileri finale geldi. 25 Mayıs Cumartesi gecesi düzenlenecek Kapanış Partisi’nde DJ kabininde yine birbirinden ünlü isimler sahne alacak. “Stil Sahibi” DJ Doğuş Cabakcor, Köşe Yazarı Esin Övet, Foto Muhabiri, Radyo ve TV Sunucusu, Skeç Yazarı Yasemin Şefik ile sevilen DJ’ler DJ Yakuza, Kerem Önger ve Burak İmre performanslarıyla sıcak yaz gecesini serinletecek.

Efes Pilsen Sok Soguk Poster

Bildiğimiz Efes Pilsen lezzetine ideal soğukluğunda kolayca ulaşmayı garantileyen Efes Pilsen Şok Soğuk’un şerefine Mayıs ayı boyunca her Cumartesi gecesi IceBarist’de düzenlenen parti serisi bu hafta sona eriyor. Biraseverler, Türkiye’de biranın ve ilklerin adı Efes Pilsen’in yenilikçi ambalajları sayesinde kendisini her geçen gün biraz daha fazla hissettiren sıcak yaz günlerini, 4 ile -1 derece arasında belirginleşen “Şok Soğuk” logolu Efes Pilsen Şok Soğuk ürünleriyle geçirmeye devam ediyor.

İlki 4 Mayıs, ikincisi 11 Mayıs ve üçüncüsü 18 Mayıs’ta yoğun ilgiyle gerçekleştirilen Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri kapsamında 25 Mayıs Cumartesi gecesi, muhteşem bir kapanış partisi yapılacak. Partide, müziğini görsellikle birleştiren, pozitif enerjisiyle beraber dinleyicileriyle özel bir bağ kuran ve her partiye özel performans sunmasıyla “Stil Sahibi” DJ olarak anılan Doğuş Cabakcor, gece ve eğlence hayatının nabzını tutan köşe yazılarının yanı sıra DJ performansları ile de nam salmış olan Esin Övet, Foto Muhabiri, Radyo ve TV Sunucusu, Skeç Yazarı Yasemin Şefik sahne alacak. Gece, ünlü ve sevilen DJ’ler DJ Yakuza, Kerem Önger ve Burak İmre’nin performansları ile devam edecek.

Sıcak yaz günlerini Efes Pilsen Şok Soğuk deneyimi ile karşılamak isteyen 24 yaş üzeri katılımcılara açık olan serisinin kapanış partisinin biletleri Biletix üzerinden 100 TL’ye satışa sunuluyor.

Efes Pilsen Şok Soğuk Parti Serisi’nde DJ kabinine kimler geçmedi ki?

Şarkı ve albümleriyle en çok çalan parçaların sahibi Ozan Doğulu, DJ performanslarıyla popüler partilerin sevilen ismi gazeteci – yazar Oben Budak, Köşe Yazarı ve Pop Şarkıcısı Ayşe Özyılmazel, besteci, söz yazarı ve aranjör Erdem Kınay, Vokalist Merve Özbey, tasarımcı Hakan Akaya ile ünlü DJ’ler David Şaboy, Gazali ve Murat Tokuz da Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri kapsamında performans sergileyen isimler arasında yer aldı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN