Deniz Akkaya kendi tasarladığı koleksiyonla moda dünyasında

Deniz Akkaya kendi tasarladığı koleksiyonla moda dünyasında

1.502 views
0
PAYLAŞ

Deniz Akkaya kendi markası Dasmine için hazırladığı zengin giyim koleksiyonuyla tekstil dünyasına bu kez de tasarımcı olarak imza atacak.

Deniz Akkaya Dasmine 1

Kendi markası Dasmine için 50 parçalık yeni ve çarpıcı bir koleksiyon hazırlayan Deniz Akkaya, yıllardır moda dünyasında biriktirdiği tecrübelerini tüketicilerle paylaşacak. Deniz Akkaya’nın her zevke hitap eden koleksiyonundaki kıyafetler, ipekli kumaşlardan pamuklulara; günlük kullanımdan gece şıklığına uzanan zengin bir çeşitliliğe sahip. Dasmine markasının geniş ürün yelpazesindeki her bir parça Deniz Akkaya’nın çarpıcı tarzını günün modasına uygun bir stilde yansıtıyor.
Deniz Akkaya Dasmine 2
Deniz Akkaya’nın yine kendine ait olan ayakkabı markası UZRA iLe şıklığı tamamlanan Dasmine giyim koleksiyonundaki herşey 99 TL’nin altında satışa sunuluyor. Bu şıklığın herkesin yararlanabileceği uygun bir fiyattan satışa sunulmasını özellikle istediğini belirten Deniz Akkaya, podyumlarda fırtına gibi estiği dönemlerin tekrarını bu kez de tasarımcı kimliğiyle hitap ettiği modaseverler aracılığıyla yaşayacak.
Deniz Akkaya Dasmine 4
Deniz Akkaya kendi markası Dasmine için son günlerde adından sıkca söz ettiren fotografcı Julide Güngör’ün objektifine pozlar verdi.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN