Çırağan Palace Kempinski’nin yenilenen yazlık mekânlarında boğaz keyfi

Çırağan Palace Kempinski’nin yenilenen yazlık mekânlarında boğaz keyfi

1.165 views
0
PAYLAŞ

Bosphorus Grill Menüsünü ve Görünüşünü Yeniledi

ciraganpk_ Bosphorus Grillİstanbul, 28 Mayıs 2013; Boğaz’ın en çekici mekanlarından Bosphorus Grill, yazı, Baş Aşçı Sezai Erdoğan ve ekibinin pazardan kendi elleriyle seçtiği günlük, taze ürünlerle lezzetine lezzet kattığı menüsü, yeni ışıklandırması ve şık gölgeliği ile karşılıyor. Birbirinden nefis ızgara etler, balıklar ve deniz ürünlerine geleneksel Türk mutfağının sevilen lezzetleri eşlik ediyor. Yazın sürprizi ise özel olarak marine edilmiş etlerden balığa farklı yemeklerin Hint usulü pişeceği yeni “Hint Tandırı”.

Boğaz’ın üstündeki Bosphorus Grill’in yeni şık gölgeliği yaz yağmurlarında bile önüne Asya kıtasını, soluna Boğaziçi Köprüsü’nü, sağına Kız Kulesi’ni almış bir akşam yemeği keyfi sunuyor; hem de dozu artmış bir romantizm eşliğinde! Ayrıca misafirler hızlı ve büyüleyici  bir tekne gezisi ile sahil şeridinin yaz trafiğine takılmadan Bosphorus Grill’e gelip geceye buradan aynı şekilde devam edebiliyor.

Boğaz sularına dokunabileceğiniz Çırağan Palace Kempinski Bosphorus Grill’de yaz keyfine 19.00-24.00 saatleri arası her gün varılabilecek. Bosphorus Grill kişi başı KDV dahil, içecekler hariç 170 TL (0-5 yaş arası çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş arası % 50 indirimli).

Rezervasyon için: 0212 236 73 33

 

ciraganpk_Le FumoirPavilion_800x450Le Fumoir Pavillion Boğaz’a Doğru Genişledi

Le Fumoir Pavillion, ikinci sezonunda, genişleyen oturma kapasitesi ve zenginleşen içecek menüsüyle yazın en gözde mekanlarından olmaya yine aday.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un, muhteşem Boğaz manzarasına nazır yemyeşil palmiye ağaçları arasında, ihtişamlı tarihi Saray’ın gölgesindeki şık barı Le Fumoir’ın yazlık uzantısı olarak otelin Doğu Bahçesi’nde geçen sene şehre “merhaba” diyen  Le Fumoir Pavillion geçen yaz özelikle nargile servisi ile gençlerin gözdesi oldu. Yoğun ilgiye cevap verebilmek adına bu yıl kapasitesini genişletip 100 kişiye çıkaran Le Fumoir Pavillion, etkileyici manzarası, rahat oturma grubu, akşam romantikleşen atmosferi, premium kanyaklar, malt viskiler, seçkin şaraplar, şampanyalar ve birbirinden lezzetli yepyeni yaz kokteylleri ile bahar ve yaz aylarının yine en çok tercih edilen keyif noktalarından olacak.

Karpuzlusundan elmalısına yirmiye yakın nargile çeşidi ile kentin nargile servisi veren en stil sahibi mekanı olarak İstanbulluların gönlünde yer eden Le Fumoir Pavillion ve Le Fumoir her gün 11.00-01.00 saatleri arasında açık.

Bilgi için: 0212 326 46 46’dan 8066

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN