Çevre ve insan sağlığına dost su şişesi Bobble

Çevre ve insan sağlığına dost su şişesi Bobble

852 views
0
PAYLAŞ

Sağlıklı su tüketimini modern ve aktif bir yaşam stili haline getiren Bobble, BPA içermeyen özelliği ve ortalama 300 plastik şişe suya eşdeğer kullanımı ile hem çevreye hem insan sağlığına destek oluyor. 

bobbleJug_wetblk_reflection_blue_CMYK300dpi_MC2012

Bobble’ın, diğer su şişelerinden farklı olarak, içinde sağlıklı su tüketimine olanak sağlayan karbon filtresi bulunuyor. Bu filtre sayesinde sudaki klor, koku ve organik kirleticiler arındırılıyor. Bu şekilde sudaki kirlilik giderilerek tamamen etkili ve güvenilir bir çözüm sunuyor. Bobble, ergonomik yapısı, içerken suyu filtreleyen özelliği, rengârenk karbon filtreleri, çeşitli yan ürünleri ile güvenilir ve sağlıklı suya ulaşmayı sağlıyor.

Farklı renk seçenekleri bulunan Bobble, değiştirilebilir filtreleri ile uzun ömürlü kullanım sağlarken, karbon filtreler ortalama 150 litre (300 dolum) suyu içerken filtreleyebiliyor. Bobble, 300 plastik şişeye eşdeğer suyu çok daha ekonomik bir yolla filtre ederken geri dönüşümlü malzemeden yapılmış şişesiyle çevre duyarlılığına da destek veriyor. Farklı kullanım seçenekleri sunan Bobble’ın ev tipi kullanımı için 2 lt hacminde sürahileri ve ayrıca çocuklar için rengârenk ürünleri de bulunuyor.

DG Farma İlaç Sanayi Tic. A.Ş. tarafından satışa sunulan Bobble, perakende zincirleri, eczaneler, İntersport ve Joker mağazaları olmak üzere Türkiye’de seçkin noktalarda satılıyor. Bobble’ın 385 ml’lik şişeleri 22,90 TL’den, 550 ml’lik şişeleri 24.90 TL’den ve 2 lt’lik özel tasarımlı ev/ofis kullanımı sürahileri ise 59.90 TL’den satılıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN