Barbekü severlerin yeni alışveriş adresi: “www.webershop.com.tr”

Barbekü severlerin yeni alışveriş adresi: “www.webershop.com.tr”

775 views
0
PAYLAŞ

Barbekü sektörünün dünya lideri Weber, yeni açılan e-ticaret sitesi ile barbekü tutkunları ile buluşuyor. Barbeküden, aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesine ulaşabileceğiniz e-ticaret sitesi, bir tık kadar uzağınızda…

 Weber Barbekü - Webershop.com (6)

Her mevsim hayattan keyif almayı bilenlerin sevdikleriyle bir araya gelmesini sağlayan, lezzetin yanı sıra sohbet ortamına da olanak sunan, dostları aileleri bir araya getiren, barbekü partilerinin vazgeçilmez markası dünyaca ünlü Weber’in, e-ticaret sitesi www.webershop.com.tr yayın hayatına başladı. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seven barbekü meraklılarının takipçisi olacağı e-ticaret sitesinde, Weber’e ait geniş ürün gamına erişmek çok kolay olacak. Dünyada lider barbekü firması Weber’in yeni açılan e-ticaret sitesinde,  alışveriş yapmanın haricinde ürünlerin kullanım şekilleri ve özellikleriyle ilgili de bir çok bilgiye erişilebilecek.

 

Türkiye’nin her köşesine kargo imkanı!

Türkiye’nin dört bir köşesinden  internetten alışveriş yapmayı seven, barbekü tutkunlarını buluşturacak www.webershop.com.tr, Edirne’den, Ardahan’a tüm barbekü tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunan Weber, maksimum 15 gün içerisinde ürün teslimi garantisi veriyor.

 

Satış Sonrası Hizmet Garantisi

Weber, hayata geçirdiği e-ticaret sitesinden alışveriş yapanları satış sonrasında da yalnız bırakmıyor. Uzman müşteri ilişkileri ekibiyle, kullanıcılarının tüm sorularını cevaplayan Weber, dilendiği takdirde minimum ücretler karşılığında ürün kurulumu da gerçekleştiriyor.

 

Weber e-ticaret sitesine; www.webershop.com.tr adresinden, Weber markasına ait hertürlü bilgiye ise www.weberstephen.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN