“Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, her çarşamba D-Smart’ta

“Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, her çarşamba D-Smart’ta

793 views
0
PAYLAŞ

Ayça Şen, meslekleri kendi tarzıyla yeniden keşfettiği programın 18. bölümünde, bu sefer mucitlerin sihirli dünyasını keşfe çıkacak.“Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, 15 Mayıs Çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de.

00001_800x450Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart’ın sevilen programı “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, mesleklerin bilinmeyen yönlerini gün ışığına çıkarmaya devam ediyor. 15 Mayıs Çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de yayınlanacak programın 18. bölümünde, radyonun eğlenceli ve renkli seslerinden Ayça Şen, mesleklerin gizli dünyasındaki macerasını sürdürüyor. Her gün karşılaştığımız ama üzerinde düşünmediğimiz olaylar, hayatlar… “Ayça Şen ile Ortaya Karışık”, hayatımıza birçok noktada dokunan mesleklerin bilinmeyenlerini keşfediyor.

 

Ayça Şen bu hafta mucitlerin peşine düşüyor. Mucit dediğimiz kimdir? Herkes mucit olabilir mi? İnsanlar neyi nasıl icat ediyor? Hayatlarımızda çok ciddi değişikliklere imza atan mucitler nasıl yollardan geçiyor? Motivasyonları neler? Ayça Şen bu sorularla bu sefer de mucitliğin sır perdesini aralıyor, soruyor soruşturuyor, ortaya karıştırıyor.

 

Sunuculuğunu Ayça Şen’in yaptığı programın yapımcılığını Ahmet Sönmez, yönetmenliğini ise Sevcan Tıknas üstleniyor. “Ayça Şen İle Ortaya Karışık”, her çarşamba saat 23.00’da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD’de ekrana geliyor. Kaçıranlar ya da tekrar seyretmek isteyenler ise programı her pazar saat 18.30’da yine aynı kanalda izleyebilir.

 

Program                                                                   Tarih                       Saat                           Kanal               

Ayça Şen ile Ortaya Karışık (18. Bölüm)      15 Mayıs  2013          23.00                 Max Smart / HD

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN