“Anneme ne alsam” diyorsanız Electro World’e uğramamışsınız demektir

“Anneme ne alsam” diyorsanız Electro World’e uğramamışsınız demektir

1.108 views
0
PAYLAŞ

 

Anneler Günü’ne özel 3 yeni ürün Electro World’de satışa çıktı. Braun, Tefal ve Electrolux’ten annelerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanan bu yeni ürünlerin yanı sıra yine bu özel gün için yapılan çeşitli kampanyalar da hediye için “ne alsam” sorusuna cevap bulamayanlara ideal bir fırsat olacak.

Anneler_Gunu_EW(1)_800x472

 

Electro World Anneler Günü’ne özel olarak 3 yeni ürünü satışa çıkardı. Braun’dan peeling yapan epilasyon cihazı, Tefal’den hareket özgürlüğü sunan kablosuz ütü ve Electrolux’ten Ultra Captic elektrikli süpürge hediye arayışında olanlara en yeni çözümleri sunuyor.

Ayrıca Electro World’un Anneler Günü’ne özel kampanyaları ile annelerin kişisel bakımlarını tamamlıyor. Kişişel bakım ürünlerinden Braun Epilasyon ürünlerinde yüzde 30’a varan, Oral B diş bakım ürünlerinde yüzde 20’ye varan indirimler mevcut. Ayrıca Arzum Linda saç kurutma makinesi sadece 39 TL fiyata sahip.

Annelerinin ev işlerini kolaylaştırmak isteyenler için de özel fiyatlar bu kampanya kapsamında Electro World’de sunuluyor. Ev aletleri grubunda Philips FC 8760 model torbasız süpürge yüzde 30 indirimle, Philips GC2730 ütü 69 TL fiyatla, Arnica Bora 4.000 sulu süpürge ise sadece 279 TL ile alıcı buluyor.

Electro World’un Anneler Günü kampanyası ile annelerin mutfaktaki yardımcıları da yenileniyor. Kampanya kapsamında Tefal tost makinelerinde yüzde 20 indirim yapılırken, Homend konuşan çay makinesi alana, 80 TL değerindeki elektrikli cezve hediye ediliyor.

Annesine en yeni ve en uygun fiyatlı hediyeyi almak isteyenler Electro World’un sunduğu tüm fırsatlara Electro World mağazalarından ya da www.electroworld.com.tr adresinden ulaşabilecekler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN