Anladik Oldu Teşekkürler’in çılgın kahramanları bu hafta rejimle sınanıyor

Anladik Oldu Teşekkürler’in çılgın kahramanları bu hafta rejimle sınanıyor

1.118 views
0
PAYLAŞ

Haftanın salı ve perşembe akşamlarını kahkaha tufanına çevirecek olan D-Smart’ın flaş yeni komedi dizisi “Anladık Oldu Teşekkürler”, 3. bölümüyle 28 Mayıs Salı saat 21.30’da   D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD keyfiyle Max Smart HD’de seyirciyle buluşacak.

anladik oldu tesekkurler

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart’ta yayına giren ‘Anladık Oldu Teşekkürler’ dizisi, kavramların altını üstüne getirdiği komedi performansıyla izleyicilerin salı ve perşembe akşamı vazgeçilmez komedisi olacak.

Rejimle mücadele etmek ya da etmemek; işte bütün mesele bu!

Yazın gelişiyle birlikte herkes mayo ve bikinilerin içine girebilmek için büyük çaba harcıyor. Elbette kahramanlarımız da bu trende katılıyor, ama kendi yöntemleriyle. Hem diyet nedenleri hem de yöntemleri kendilerine has ve elbette kendileri gibi biraz “arızalı”.

Dizi                                                                          Tarih                 Saat                    Kanal                              

Anladık Oldu Teşekkürler (3. Bölüm)       28 Mayıs 2013       21.30     Max Smart / Max Smart HD

Künye:

Yapımcı: Seray Sever, Hatice Soysev

Senarist: Yalçın Onur

Yönetmen: Sinan Kaçar

Oyuncular: Can Yücel Metin, Nefin Huvaj, Emre Şan, Fatih Özkan, Behre Övgü Özalp

Sunucu: Büşra Çam

Konu: Yaz geldi, herkes mayoların bikinilerin içine girebilmek için büyük çaba harcarken elbette kahramanlarımız da boş durmuyor. Ama onların diyet nedenleri de yöntemleri de kendileri gibi biraz “arızalı”.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN