Anadolu cam ve Zeytinburnu Belediyesi’nden çocuklara tiyatro bileti

Anadolu cam ve Zeytinburnu Belediyesi’nden çocuklara tiyatro bileti

798 views
0
PAYLAŞ

‘Cam Yeniden Cam’ Projesi kapsamında Anadolu Cam ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden’ tiyatro kampanyası başlıyor.  Zeytinburnu Belediyesi’nin organizatörlüğünde ve Anadolu Cam’ın sponsorluğunda düzenlenecek  “Yaşasın Camgöz” adlı oyun 2 Mayıs – 10 Haziran 2013 tarihleri arasında tiyatro severlerle buluşacak. Geri dönüşümün önemi ve yararlarına dikkat çekmeyi hedefleyen kampanya, sürdürülebilir kalkınma için cam geri dönüşümünün önemi konusundaki toplumsal farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

 Gorsel_2

Şişecam iştiraklerinden Anadolu Cam Sanayii A.Ş. sürdürülebilir kalkınma için cam ambalaj kullanımı ve camın geri dönüştürülmesini destekleyen misyonu çerçevesinde ve ‘Cam Yeniden Cam’ Projesi kapsamında ‘Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden’ tiyatro kampanyasının bu yıl ikincisini düzenliyor. Zeytinburnu Belediyesi’nin organizatörlüğünde ve Anadolu Cam’ın sponsorluğunda düzenlenecek  “Yaşasın Camgöz” adlı oyun 2 Mayıs – 10 Haziran 2013 tarihleri arasında tiyatro severlerle buluşacak.

Kampanya ile cam geri dönüşümünün önemine ilişkin farkındalığın arttırılmasının yanısıra çocuklara tiyatro zevkinin kazandırılması hedefleniyor.

Katılımcılar, Zeytinburnu Belediyesi’nin organizatörlüğünde ve Anadolu Cam’ın sponsorluğunda başlatılan kampanyadan, 12 Haziran 2013 tarihine kadar yararlanma fırsatı bulacak.

Kampanya kapsamında, Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’ne veya Zeytinburnu İlköğretim Okulları’nda bulunan cam şişe toplama noktalarına en az 3 cam şişe veya kavanoz getirenlere bir adet katılım belgesi verilecek. Katılım belgeleri Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nden ücretsiz olarak,  ‘Yaşasın Camgöz’ adlı çocuklara yönelik tiyatro oyununun biletleriyle değiştirebilecek.

2 Mayıs – 10 Haziran 2013 tarihleri arasında Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenecek çocuk tiyatrosu etkinliklerine ücretsiz bilet hakkı kazananlar, tiyatro oyununda, cam ambalajın sağlık açısından olumlu özelliklerine ve cam geri dönüşümünün önemine yönelik mesajların bulunduğu oyunu izleyebilecek.

Hediye edilen biletler sadece Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenecek ve bilet üzerinde belirtilen oyun ve seans için geçerli olacak. Oyun, 2, 4, 5, 9, 14, 22 Mayıs ile 10, 11, 12 Haziran 2013 tarihlerinde günde iki seans olarak düzenlenecek. Birinci seans 10.30 – 12.00, ikinci seans ise 13.00 – 14.30’da sahnelenecek. Toplam 18 tiyatro gösterimiyle 10.000 kişiye ulaşılması hedefleniyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN