Bebeğinize bundan daha güzel bir hediye veremezsiniz

Bebeğinize bundan daha güzel bir hediye veremezsiniz

806 views
0
PAYLAŞ

 

Hepimiz hayatımız boyunca onlarca hediye alırız. Ancak hiçbir hediye, ailenizin varlığınızdan haberdar olduğu ilk andan bir yaşınıza kadar  “her ilkinizde” neler hissettiğini duymaktan daha güzel olamaz. Mandolin Yayınları’ndan çıkan Bebeğimin Günlüğü, çocuğunuza ömrü boyunca her geçen yıl daha da değer kazanan bir hediye bırakmak isteyen anne baba adaylarına özel

 

Herkes için bebeği “dünyanın en güzel”, “en özel” bebeğidir. Herkes bebeğinin ilk anılarını sonsuza kadar yaşatmak ister. Kimimiz bunun için fotoğraf makinelerine, kimimiz video kayıtlarına başvururuz. Ancak kim annesinin onun varlığını keşfettiği an hissettiklerini tam da onun kelimeleriyle duymak istemez ki? Anneniz sizin dünyaya geleceğinizi ilk duyduğunda neler hissetti? Peki ya babanız? Annenizden müjdeyi aldığı ilk anda ağzından çıkan ilk kelimeler nelerdi? Yoksa sadece şaşırıp kekelemeye başlayıp annenize mi sarılmıştı?

 

İlk fotoğrafınızda muhtemelen alacakaranlık bir sıvının içinde yüzen bezelyeye benziyorsunuz! Çünkü ilk fotoğrafınız bir ultrason makinesiyle çekildi.  Peki görmek istemez misiniz?

Anneniz size bir Anadolu ninisi mi söyledi ilk defa yoksa kendisi sizin için özel bir ninni mi besteledi?

Mandolin Yayınları’ndan çıkan Bebeğimin Günlüğü (Kız-Erkek) anne baba adaylarına, çocuklarına yıllar sonra bile asla önemini yitirmeyen, aksine kıymeti her geçen gün bir artan bir hediye verme imkanı sunuyor.

 

Anne baba olmanın çok zor geldiği anlarda, Bebeğimin Günlüğü’nü elinize aldığınızda “onun ne kadar özel” olduğunu, onu büyütürken hangi engelleri aştığınızı hatırlayacak ve yıllar sonra çocuğunuza asla satın alamayacağı çok özel bir aile mirası bırakacaksınız.

 ILK KELIMELERI KAPAK.indd

İlk kelimelerin büyüsü

Çocuk kitapları alanında Türkiye’nin lider markalarından Mandolin, anne baba adayları için sihirli kitaplar serisine bir yenisini daha ilave etti: İlk Kelimelerim.

Pedagojik danışmanlar eşliğinde hazırlanan İlk Kelimelerim’in rengarenk sayfaları arasında gezinirken bebeğinizle birlikte çok eğleneceksiniz! O da geometrik şekillerden, yiyecek ve giyeceklere, oyuncaklardan, hayvanlara kadar pek çok önemli ilk bilgisi kahkahalar eşliğinde öğrenecek.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN