23 Nisan Coşkusu Koçtaş’da

23 Nisan Coşkusu Koçtaş’da

802 views
0
PAYLAŞ

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Koçtaş Yenibosna ve Ataşehir Brandium AVM mağazalarında düzenleyeceği etkinliklerle kutlayacak. Koçtaş, Yenibosna ve Ataşehir Brandium AVM mağazasında organize edeceği etkinliklerle çocuklara keyifli anlar yaşatacak.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Yenibosna ve Ataşehir Brandium AVM mağazasında etkinlik düzenliyor.

Uçurtmalar göğe yükselecek

Koçtaş, 20 Nisan’da Yenibosna mağazasında ve 21 Nisan’ da Ataşehir Brandium AVM mağazasında uçurtma şenliği düzenleyecek. Mağazaları ziyaret eden çocuklar birbirinden güzel rengarenk uçurtmalar yapacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı uçurtma uçurarak kutlamak istiyorsanız Koçtaş’ın Yenibosna ve Ataşehir Brandium AVM mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Uçurtma Şenliğinin yanı sıra birbirinden eğlenceli şarkılara eşlik etmek isteyen çocuklar ‘Karaoke Show’ a katılarak hep beraber şarkılar söyleyerek eğlenecek.

 

Koçtaş Yenibosna                                         20 Nisan Cumartesi              14:00- 16:00

Koçtaş Ataşehir Brandium AVM                 21 Nisan Pazar                      14:00-16:00

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN