İngiliz vokalist ve DJ Sarah Blackwood Roxy’de sahne alıyor…

İngiliz vokalist ve DJ Sarah Blackwood Roxy’de sahne alıyor…

910 views
0
PAYLAŞ

Tuborg Sunar: Sarah Blackwood  Dubstar ve Client’tan tanıdığımız İngiliz vokalist ve DJ Sarah Blackwood,

Tuborg’un katkılarıyla Roxy’de sahne alıyor…

facebook_event_coverphoto

Adam gibi bira Tuborg Gold, Dubstar ve Client gibi son 20 yılın sevilen gruplarının vokalisti        Sarah Blackwood’u hem vokalist, hem de DJ kimliğiyle ağırlıyor.

Neredeyse bebekliğinden itibaren şarkı söyleyen ve en büyük tutkusu müzik olan  Sarah Blackwood Halifax, İngiltere’de ABBA ve The Beatles şarkılarıyla büyüdü. 22 yaşındayken tanıştığı Steve Hillier ve Chris Wilkie’nin davetiyle Dubstar’ı kuran Blackwood, grubun yayınladığı Disgraceful albümüyle İngiltere ve Amerika’daki eleştirmenlerden tam puan aldı. Dubstar’ın yanı sıra Technique ve Client gruplarının da vokalistliğini üstlenen Blackwood, Depeche Mode ile birlikte sahne aldığı dünya turnesinde milyonlarca kişinin karşısında şarkı söyleyerek dünyaca ünlü bir ses haline geldi. Pete Doherty, Gary Numan, Martin Gore, Sacha Distel, Tim Burgess, Carl Barât ve Andy Fletcher gibi birçok saygın müzisyenle ortak çalışmalar yapan Blackwood, geçtiğimiz yıllarda yayınladığı akustik albümde Dubstar ve Client’a ait hitlerin yanısıra, The Smiths ve New Order’a ait klasik parçalara da yer verdi.

Müzisyenliğinin yanısıra disko, hip hop, 80’li yılların elektronikasından oluşan geniş arşivi ile İngiltere’nin en önemli kadın DJ’lerinden Sarah Blackwood, 23 Mart’ta Roxy’de Tuborg’un katkılarıyla İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Sarah Blackwood sahnede akustik performansıyla kalbimizi titretirken, DJ kabininde ise kendimizi bir Londra gecesinde hissetmemizi sağlayacak. Gecenin açılışını ise müzik kariyerini İstanbul’da sürdüren Sean Parker ve grubu yapacak.

Tuborg Sunar  : Sarah Blackwood Konseri

Tarih               : 23 Mart 2013, Cumartesi

Kapı açılışı      : 22.00

Yer                 : Roxy – Sıraselviler Cad. Aslan Yatağı Sokak No:5 Beyoğlu / Taksim

Biletler           : www.sosyotix.com

 

Önemli Uyarı: Tütün Mamülleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 24. Maddesinin 2. fıkrasının (d) bendi gereğince bu organizasyona 24 yaş üstü kişiler katılabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN