İki Festival Bir Arada

İki Festival Bir Arada

1.466 views
0
PAYLAŞ

Modern Tıbba Yeni Yaklaşımlar Getiren İki Önemli Festival, Bu Yıl İlk Kez Bir Arada Düzenleniyor.

 ebru_sinik_gorsel_2

NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı  “ ve “Beyinden Bilince Yolculuk ” Festivalleri bu yıl ilk kez eş zamanlı olarak 19-21 Nisan 2013’ te Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek. Konferansta: modern tıbbın tanı ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra bilimselliği kanıtlanmış, beden-zihin-ruh dengesine dayalı *Holistik Sağlık anlayışı hakkında da bilgiler verilecek. Festivalin en dikkat çekici ismi ise ABD Chopra Center Üniversitesi Meditasyon Eğitmeni Ebru Şinik.   Şinik, meditasyonun beden zihin ve ruh sağlığı üzerine bugüne kadar hiçbir yerde duyulmamış etkileri ve stresli yaşam koşulları içinde yaşam kalitesinin arttırmasına yönelik faydalarını anlatacak.

 ebru_sinik_gorsel_3

Ceo’lara Meditasyon Eğitimi…

Akademik donanımı ve yurtdışındaki çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken ABD Chopra Center Üniversitesi Meditasyon Eğitmeni Ebru Şinik,  kurduğu Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Bütünlüğü Merkezi Yükselen Çağ ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.  Şinik, ilk defa kurum, kuruluş ve CEO lara çağın hastalığı olarak nitelendirilen stresle baş etme, iş yerinde verimlilik,  yaratıcılık, sağlıklı kararlar alma yönünde etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış olan Primordiyal Sesler Meditasyonu eğitimlerini vermeye başlamış bir isim.

 naturel2013

Stresli Yaşam Şartlarına Karşı Meditasyonun Etkilerini Anlatacak…

19-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde gerçekleşecek olan  Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı ve Beyinden Bilince Yolculuk  adlı festivalde konuşmacı olacak olan Ebru Şinik;  meditasyonun beden, zihin ve ruh sağlığı üzerine faydalarından ve de stresli yaşam şartlarının getirdiği hastalıklara karşı etkisinden bahsedecek.

beyinden_bilince_yolculuk

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN