Hem rahat, hem şık; hem spor hem klasik…

Hem rahat, hem şık; hem spor hem klasik…

1.351 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’de ilk kez ürettiği klimalı ayakkabılarıyla rahatına düşkün ve şıklığına önem verenlerin tercihi olan King Paolo, şimdi de gençlerin dünyasına havalı bir giriş yapıyor. Kahve, bordo, lacivert renklerin hakim olduğu koleksiyonda, gençlerin ayaklarından çıkarmak istemeyecekleri modern ve rahat ayakkabılar yer alıyor.

Hem rahat, hem şık; hem spor hem klasik… Gençlerin ayakkabı tercihleri hep aynı yönde. King Paolo klimalı ayakkabıları yeni koleksiyonuyla tüm bu isteklere yanıt veriyor. Tabanında yer alan pompa sayesinde ayaklarda hava dolaşımı sağlayan ayakkabılar, bakteri ve nem oluşumunu engelliyor. Modaya yön veren modelleriyle gözlere de hitap ediyor.

Bağcıklı modellerin yer aldığı ayakkabılar günlük kullanım için ideal. Kahve, bordo, krem, lacivert tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı ayakkabılarda, ister düz renk ister iki ya da üç rengin bir arada kullanıldığı modeller bulmak mümkün. Açık ve koyu renk taban alternatiflerine de yer veren King Paolo’nun yeni koleksiyonu gençlerin gözdesi olacak tarzda.

 King_Paolo_Imaj_Gorsel_Casual (2)

Adımlarında rahatlığı önemseyen ve farklılığını ayakkabılarına yansıtmak isteyenlerin tercihi King Paolo, gençlerin havalı dünyasına yakışır, havalı ayakkabılarıyla şimdi vitrinleri süslüyor. Siz de bu koleksiyonu görmek için acele edin, en havalı adımların öncüsü olun!

 

 

 

Ayrıntılı bilgi için; www.kingpaolo.com.tr

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN