Hayalinizdeki şapkayı Atelier Sade “Şapka Atölyesi”nde tasarlayın!

Hayalinizdeki şapkayı Atelier Sade “Şapka Atölyesi”nde tasarlayın!

1.525 views
0
PAYLAŞ

Şapkaların büyülü dünyasına Atelier Sade’de adım atın

IMG_1438_600x484

Atelier Sade yeni döneminde düzenlediği sanat atölyelerine bir yenisini daha ekliyor. Atelier Sade bu kez katılımcılarını şapkaların büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. 16 Mart saat 12.00’de şapka tasarımcısı Tuğçe Aydın tarafından gerçekleştirilecek atölyede katılımcılar, şapka stillerini ve keçe ile şapka yapımını öğrenecek, şapka yapımına giriş yapacak ve teknik bilgiler edinerek kendi hayallerindeki şapkayı tasarlayacaklar.

Atelier Sade 1900’lerin başından itibaren İstanbul yaşamının bir parçası olan şapkayı tanıtmak, kaybolmaya yüz tutan şapka yapımını canlandırmak ve bu alanda ilerlemek isteyenler için uzun dönemli atölyeler açmayı da planlıyor.

Sıcak bir çalışma ortamı ve ilham veren tasarımlarla hem kendinize bir şapka yapmak hem de bu işin inceliklerini öğrenmek için Atelier Sade’deki “Şapka Atölyesi”ni kaçırmayın, kendinize ya da sevdiklerinize bir şapka hediye edin.

 

Tuğçe Aydın, İstanbul’un sayılı şapkacılarının yanında kendini yetiştirdi. Filmlere şapka tasarlayan, tiyatro ve çeşitli dönem dizileri için çizimler yaparak özellikle dönem şapkaları hazırlayan Aydın çeşitli seremoniler için de kişiye özel şapkalar tasarlıyor. Aydın bugüne kadar Yol Ayrımı, Hanım’ın Çiftliği, Bir Zamanlar Osmanlı gibi dizilere ve Kelebeğin Rüyası, Yahşi Batı filmlerine şapka tasarladı. Aydın halen Beyoğlu Şapka Atölyesi’nde tasarımcı olarak çalışıyor.

 

Tarih: 16 Mart saat 12.00, 2013

Katılım ücreti: 95 TL

Daha Fazla Bilgi için:

www.atolyesade.com

info@atolyesade.com

0533 293 67 26

Atelier Sade Kamerhatun Mah. Balık Sok. No:14 Galatasaray/Beyoğlu

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN