Alaçatı’dan İstanbul’a Bir Kuş Kafesi Efsanesi!

Alaçatı’dan İstanbul’a Bir Kuş Kafesi Efsanesi!

1.503 views
0
PAYLAŞ

Kuş Kafesi; Alaçatı’dan sonra Nişantaşı’nda da hizmet vermeye başlıyor..

_MG_2992_w

Günümüzün modern çizgisini, nostaljik dokunuşlarla harmanlayan Kuş Kafesi, İstanbul’dan gelen yoğun istek üzerine şimdide Nişantaşı’nda hizmet vermeye başladı.

Birbirinden ilginç, marjinal ve şık tasarımlara yer veren Kuş Kafesi, en modern evde bile nostaljik bir hava yaratacak tasarımlarıyla evinde ya da ofisinde değişiklik yapmak isteyenleri artık Nişantaşı’nda ki mağazasına davet ediyor. Ev ve ofis dekorasyonunuzun butik markası Kuş Kafesi, koleksiyonunda eskilerin modernize edilmiş dokunuşlarını hissedebileceğiniz, hem nostaljik hem de sıcak tasarımlara yer veriyor.

_MG_3084_a

Tasarımların tamamına kendilerinin yön verdikleri koleksiyonda, 1920’lerden günümüze kadar modernize edilmiş tasarımlar mevcut. Birbirinden romantik ve nostaljik koltukların, tabloların, el boyaması kuş figürlü taburelerin ve tasarım ürünlerin yer aldığı koleksiyonda birbiri ile kombinlecek tüm objelerde ayrıca yer alıyor. Koleksiyonda tasarımların her biri özel olup, bir diğeri kesinlikle bulunmuyor.

Sizde evinize ya da ofisinize ufak dokunuşlarla yeni, nostaljik ve sıcak bir hava katmak isterseniz Kuş Kafesi Nişantaşı şubesine uğrayabilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN