“GÖLGEKAPAN” ile “NADA ve Hiç de Esrarengiz Olmayan Maceraları” tüm kitapçılarda!

“GÖLGEKAPAN” ile “NADA ve Hiç de Esrarengiz Olmayan Maceraları” tüm kitapçılarda!

652 views
0
PAYLAŞ

Caretta Kitap’tan En Yeniler

 nada 2

Caretta Kitap’tan özel yeteneklilerin dünyasına açılan 2 yeni kitap! “GÖLGEKAPAN”  ile “NADA ve Hiç de Esrarengiz Olmayan Maceraları” tüm kitapçılarda!

golgekapani1

İngiltere’nin en prestijli ödülü olan Blue  Peter sahibi yazar Ali Sparkes’ın imzasını taşıyan 5 kitaptan oluşan Gölgekapan serisinin ilk kitabı “Kara Tilki Uyanıyor” Caretta Kitap’ın yeni alt markası Karumbe’den çıktı. “Kara Tilki Uyanıyor”da herkes kadar sıradan bir çocuk olan Dax Jones’un bir gün aniden tilkiye dönüşerek Gölgekapan olmasıyla başlayan esrarengiz olaylar anlatılıyor. Dax Jones,  kendi gibi özel yeteneklere sahip çocukların okuduğu özel ve gizli bir okula gönderiliyor. Bu okuldaki öğrenciler nesneleri hareket ettirmek, gizli dünyalardan haber almak, görünmez olmak gibi olağanüstü yeteneklere sahipler. Dax, bir Gölgekapan olmanın tadına varıyor. Ta ki bir gazeteci onun izini bulana kadar…

nada 1

Caretta Çocuk’un en yeni macera serisi “Nada ve Hiç de Esrarengiz Olmayan Maceraları”nda ise herkesin özel yeteneğinin olduğu bir dünyada hiçbir özel yeteneği olmayan Nada’nın sıra dışı maceraları anlatılıyor. Nada, kendi için son derece zorlu olan bu dünyada tüm yeteneksizliğine rağmen kahraman olmayı başarıyor. Serinin iki kitabı Yetenek Hırsızı ve Görünmez Güzel macerasever çocuklara ve gençlere farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN