Bu Saatin Ruhunda Aşk Var.

Bu Saatin Ruhunda Aşk Var.

1.661 views
0
PAYLAŞ

GRAND OCEAN DAY DATE

İsviçreli saat devi Edox’un Okyanustan gelen saati Grand Ocean, Sevgililer Günü’ne özel olarak vitrinlerdeki yerini aldı.

Bir aşk öyküsünün eseri olarak 1883 ‘lü yıllarda ortaya çıkan Edox, yer yüzünün bilinen en değerli Sevgililer Günü hediyelerinden biri… Edox’un yaratıcısı ilk saati sevgilisine hediye etmek için tasarlamış…

O hediye evrim değiştirerek onlarca yıl sonra Dünyanın en prestijli saat markasını yaratmış.

Grand Ocean (büyük okyanus)  da bu saatlerden yalnızca biri…

Edox’un yeni saati GRAND OCEAN  daha önce hiç bir saatte görülmeyen bir tasarımla dünyanın merkezine yolculuk ediyor. Dünya’nın en önemli saat üreticilerinden biri olan isviçreli EDOX’un “GRAND OCEAN” modeli için yaptığı son tasarım göz kamaştırıyor.

İsminden de anlaşılacağı üzere Büyük Okyanus’tan esinlenerek tasarlanan “GRAND OCEAN” serisinin yeni modeli ,karayip mavisi adı ile saat severlerin beğenisine sunulurken karayip mavisi kadranın üstündeki beyaz gün göstergesi adeta  okyanus dalgalarının köpüklerini anımsatıyor,kasa arkasına özel olarak dizayn edilmiş dünya haritası ve haritanın hemen üzerine ,saatin  mekanizmasını gözler önüne seren yine safir kristal camdan özel olarak yerleştirilmiş  (LOMBOZ ) kamara  penceresi ile de  fark yaratıyor.

Okyanusun sonsuz büyüklüğünü, keşfedilmemiş derinliğini, büyülü gizemini ve gücünü  bünyesinde barındıran GRAND OCEAN tasarımındaki bu özellikle saat piyasasının dikkatini çekmeyi başardı.

 

GRAND OCEAN özellikleri bunlarla da sınırlı değil elbette ;

Day Date (gün takvimli ) ,otomatik ,eta 2824 makina,yansıma yapmayan safir kristal cam ,100 metre su geçirmezlik .mavi pvd kaplamalı kasa ,mavi deri kayış. Fiyatı : 3090 isviçre frangı ( CHF)

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAKIN